Adam Zdrójkowski stanął w obronie Wiktorii Gąsiewskiej. Były chłopak reaguje na doniesienia krzywdzące jego eks. Wraz z nim plejada gwiazd

Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska

Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska

Jeden z portali wywołał burzę. Opublikował materiał o złym traktowaniu Gąsiewskiej podczas Sylwestra Polsatu. Głos w sprawie zabrał Adam Zdrójkowski.

Media w ub. roku żyły rozstaniem Adama Zdrójkowskiego Wiktorii Gąsiewskiej. Para rozeszła się w niezbyt przyjemnej atmosferze. Dlatego też wiele osób z wielkim zdziwieniem przyjęło informację o tym, że oboje znajdą się w gronie prowadzących Sylwester Szczęścia Polsatu. Już podczas koncertu doszło do nietypowej sytuacji. Większość gwiazd, w tym Adam, chwaliło się wspólnym spędzeniem czasu. W tym gronie próżno było szukać Wiktorii. Dziewczyna pokazywała w mediach społecznościowych, jak sama snuje się pod sceną.

Portal Pudelek przekazał, że dowiedział się od jednej z osób z produkcji, iż pozostali celebryci nie byli zadowoleni z udziału w imprezie Wiktorii i wyraźnie trzymali oni stronę jej byłego chłopaka.

Wszyscy byli doskonale zorientowani w sytuacji i jednogłośnie stwierdzili, że zachowanie Wiktorii względem Adama było karygodne. Plotkowano, że będąc jeszcze nastolatką, wybiła się na jego plecach. (…) Wszystko byle tylko otrzymywać angaże do reklam lub innych produkcji telewizyjnych – zdradził informator.

Wspomniany informator wskazał na jawną niechęć, jaką miała okazać jej część ekipy Polsatu:

Adam naprawdę bardzo to przeżył. Szczerze kochał Wiktorię, planował z nią wspólną przyszłość. Po jej skandalicznym zachowaniu stracił wiarę w miłość, aktualnie nie wie, czy będzie jeszcze w stanie komukolwiek zaufać. (…) Znajomi i przyjaciele z jego otoczenia cały czas go wspierają. Nie inaczej było również podczas gali sylwestrowej. Większość osób, która współprowadziła koncert, była zażenowana angażem Wiktorii do przedsięwzięcia. Nikt nie chciał z nią rozmawiać, widać było, że snuje się jak widmo gdzieś za kulisami. Próbowała rozmawiać z operatorami kamer, ale ewidentnie nie mogła odnaleźć się na gali.

Teraz głos w tej sprawie postanowił zabrać sam Adam.

Adam Zdrójkowski zareagował na doniesienia ws. Wiktorii Gąsiewskiej. Jak?

Adam Zdrójkowski udostępnił na swojej relacji na Instastory obszerny wpis Krzysztofa Ibisza w tej sprawie.

Odnosząc się do artykułu Pudelka, chcę wam powiedzieć, że nie jest prawdą jakoby ekipa prowadzących i produkcji Polsatu odnosiła się z jakąkolwiek niechęcią do Wiktorii Gąsiewskiej. Relacje Wiktorii i Adama są tylko ich sprawą, a nie naszą. Wszyscy szanujemy zarówno Wiktorię, jak i Adama, i lubimy z nimi pracować – napisał prezenter.

Jak widać, ex-chłopak Wiktorii w pełni zgadza się z opinią starszego kolegi. Nie tylko Krzysztof i Adam zdementowali plotki. Zrobiła to też Karolina Gilon.

What?! Co za ploty! Absolutnie, nie było takiej sytuacji! Wiadomo, że oni z Adamem się rozstali, ale była taka sytuacja, że jak nagrywaliśmy „storiski” podczas wspólnego lunchu to Wiktorii jeszcze nie było, bo się spóźniła. Odłożyliśmy telefony, skupiliśmy się na jedzeniu i wtedy dołączyła Wiktoria, tylko już nikt tego nie nagrywał. I wyszło, że jest odrzucona – gwiazda powiedziała w rozmowie z „Pomponikiem”.

Dodała też, że nikt nie wtrącał się w konflikt na linii Adam-Wiktoria:

Nie! Nikt się w to nie wtrąca, to jest ich prywatna sprawa. My jesteśmy profesjonalni, a takie rzeczy zostawia się za zamkniętymi drzwiami i jak bardzo by się nienawidzili, to jak wchodzą do roboty, to po prostu jest robota.

Podobną opinię przedstawiła serwisowi Marcelina Zawadzka, która powiedziała:

Jest świetną prowadzącą, fajną dziewczyną, dajmy spokój.

Jak widać, wiarygodność wcześniejszych doniesień topnieje. Pozostaje jeszcze zaczekać na oficjalny komentarz Wiktorii Gąsiewskiej. Co myślicie na temat tej dramy?


Adam Zdrójkowski udostępnił post Krzysztofa Ibisza

Adam Zdrójkowski udostępnił post Krzysztofa Ibisza

Adam Zdrójkowski w The Voice of Poland

Adam Zdrójkowski w The Voice of Poland

Wiktoria Gąsiewska - sylwester 2021 Polsat

Wiktoria Gąsiewska - sylwester 2021 Polsat

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×