Adam Małysz już nie jest anorektycznym młodzieńcem! Były skoczek sporo przytył i wreszcie nie wstydzi się rozebrać na plaży!

Adam Małysz od czasów swoich spektakularnych triumfów na światowych skoczniach przeszedł wielką metamorfozę. Sportowiec wyjawił, że przytył ponad 30 kilogramów! Już nie jest anorektycznym chłopcem.

Adam Małysz swojego czasu był najpopularniejszym polskim sportowcem, na punkcie którego oszalał cały kraj. Skoczek narciarski ma na swoim koncie mnóstwo sukcesów oraz niespotykaną karierę. Małysz zawsze wywoływał ogromne emocje, a jego rekordowe skoki wzbudzały światowy podziw. Adam zachwycał wynikami, ale również nieprawdopodobnie szczupłą sylwetką. Wówczas sportowiec przestrzegał diety, dbał o wagę, która przy jego wzroście nie mogła przekroczyć 50 kilogramów. Małysz zakończył swoją karierę w 2011 roku.

Wreszcie wychudzony do granic możliwości sportowiec mógł sobie pozwolić na normalny obiad z deserem. Dzięki temu Małysz błyskawicznie przybrał na wadze aż 30 kilogramów. Fakt ten ucieszył jego fanów, którzy doskonale pamiętają, że jego największy rywal – Sven Hannawald, wpadł w anoreksję i do dziś ma problemy ze zdrowiem. Spore poruszenie wywołało także zdjęcie wychudzonego Vojtecha Stursa, który pokazał się światu bez koszulki. Po tych szokujących prezentacjach wprowadzono nowe wymogi dla skoczków:

Zawodnicy będą musieli podnieść swoją wagę. Nie będzie to jednak wiązało się bezpośrednio ze zmianą tabeli BMI, tylko z procedurą kontroli. Do tej pory skoczkowie byli ważeni w butach i z wkładkami. Teraz będą ważeni bez butów i bez wkładek. To spowoduje, że będą musieli przybrać na wadze około 1,5-2 kilogramów – podają nowe przepisy.

Po 10 latach od zakończenia kariery, Adam Małysz już jest wolny od restrykcyjnych przepisów. Czasy swojej świetności skoczek wspomina z sentymentem. Przyznał, że przy wzroście 1.70 cm ważył tylko 50 kilogramów. Na szczęście Adam szybko przytył i w 2016 roku ważył już ponad 70 kilogramów. Mistrz wyznał, że 10 lat temu nie czuł się dobrze z tak małą wagą:

 Po zakończeniu kariery, w końcu mogłem sobie pozwolić na potrawy, które były zakazane w diecie skoczka narciarskiego. Trenując do rajdów, potrzebowałem dużo więcej kalorii, aby mieć energię podczas startów. Obecnie moja waga jest dużo większa niż 10 lat temu, ale jestem zadowolony ze swojego wyglądu ! Wcześniej wstydziłem się pokazywać na plaży, teraz czuję się znacznie bardziej komfortowo Bądźmy dumni z tego jak wyglądamy i kim jesteśmy ! Bo wszyscy jesteśmy wyjątkowi – napisał Adam na Instagramie.

Adam wyjawił, że zawsze miał apetyt, ale dopiero teraz może sobie pozwolić na kulinarne szaleństwo:

Lubię sobie teraz pojeść. Moja żona o tym najlepiej wie. Muszę jednak coś z tym zrobić, bo obiecałem sobie, że mi brzuch nie będzie rósł, a powoli tak się staje – zdradził Małysz w wywiadzie dla Radia ZET.

Sportowiec wygląda obecnie bardzo zdrowo, i wreszcie może pochwalić się swoją męską sylwetką.

Adam Małysz z piękną żoną Izabelą w ogniu pytań Doroty Wellman! Pierwszy raz padły tak zaskakujące słowa o Kamilu Stochu! [WIDEO]

Piękna Iza Małysz i Adam Małysz zostali przyłapani w intymnej sytuacji! Scena jak z filmu dla dorosłych!

https://staging.jastrzabpost.pl/newsy/adam-malysz-skomentowal-sesje-justyny-zyly-w-playboyu-co-powiedzial_656218.html


Adam Małysz przytył

Adam Małysz przytył

Adam Małysz w 2009 roku

Adam Małysz w 2009 roku

61819103_470602617043763_2144906244326833504_n

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×