50-letnia Naomi Campbell została mamą. Pochwaliła się zdjęciem córeczki

Naomi Campbell

Naomi Campbell

Naomi Campbell zaskoczyła fanów najnowszym postem. 50-letnia supermodelka pochwaliła się narodzinami córeczki. Do sieci trafiło pierwsze zdjęcie.

Naomi Campbell jest jedną z najsłynniejszych modelek na świecie. Pochodząca z Wielkiej Brytanii gwiazda rozpoczęła swoją imponującą karierę, gdy miała zaledwie 15 lat. Od tamtej pory jej nazwisko stało się słynne na całym świecie. Triumfowała na wybiegach w latach 80. i 90., a przez znawców została okrzyknięta jedną z sześciu supermodelek swojej generacji.

Modelka odnosiła wielkie zawodowe sukcesy, jednak jej życie prywatne nie było usłane różami. Nigdy nie znała swojego biologicznego ojca. Nie stworzyła też trwałej relacji z mężczyzną i nie wyszła za mąż. Na swoim koncie ma wiele związków, ale żaden z nich nie miał szczęśliwego zakończenia. Teraz, ku zaskoczeniu wielu, w jej życiu wydarzyło się coś niesamowitego. O wszystkim gwiazda poinformowała swoich fanów na Instagramie.

50-letnia Naomi Campbell została mamą

Naomi Campbell jest niezwykle aktywną użytkowniczką social mediów. Swój profil prowadzi z wielkim zaangażowaniem. Na koncie udostępnia nie tylko wiele archiwalnych zdjęć, ale pokazuje także najnowsze wydarzenia i swoją codzienność. Jej ostatni post bardzo mocno zaskoczył fanów.

Supermodelka pochwaliła się narodzinami córeczki. Naomi Campbell została mamą. Do sieci trafiło zdjęcie maleńkich stópek dziewczynki. Sprawa jest o tyle zaskakująca, że wcześniej gwiazda nie publikowała na swoim profilu zdjęć, na których pozuje z ciążowym brzuchem. Niewykluczone, że modelka skorzystała z pomocy surogatki.

Piękne, małe błogosławieństwo wybrało mnie na jej matkę. Jestem zaszczycona, że ​​mam tę delikatną duszę w moim życiu, nie ma słów, by opisać trwającą całe życie więź, którą teraz dzielę z tobą, mój aniele. Nie ma większej miłości – napisała pod zdjęciem.

Internauci nie kryli swojej wielkiej radości, a pod postem natychmiast pojawiło się mnóstwo komentarzy z gratulacjami i komplementami. Fani nie ukrywają, że są nieco zaskoczeni, ale cieszą się razem ze swoją ulubienicą. Naomi niestety nie pochwaliła się żadnymi szczegółami dotyczącymi córeczki. Nie wiadomo kiedy dokładnie przyszła na świat i jak ma na imię.

Świeżo upieczonej mamie serdecznie gratulujemy.


Naomi Campbell

Naomi Campbell

Naomi Campbell - British Fashion Awards 2019

Naomi Campbell - British Fashion Awards 2019

Naomi Campbell na LACMA Art+ Film Gala

Naomi Campbell na LACMA Art+ Film Gala

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×