Viki Gabor przesadziła z makijażem. Pomalowana jak emo brylowała na ściance Plejady. Strój też inny niż dotychczas. Co za metamorfoza!

Viki Gabor

Viki Gabor

Viki Gabor na Wielkiej Gali Gwiazd Plejady 2021 zaskoczyła metamorfozą. Gwiazda diametralnie zmieniła styl i postawiła na mocny makijaż. Zobacz zdjęcia.

Wielka Gala Gwiazd Plejady 2021 odbyła się w poniedziałkowy wieczór w Warszawskiej Operze Kameralnej. Na gali wręczono statuetki w kategoriach: Osobowość roku, Gwiazda stylu, Metamorfoza roku, Gwiazda sieci, Debiut roku, Nadzieja Plejady oraz dodatkowej Super gwiazda. Listę laureatów znajdziecie tutaj.

Wielka Gala Gwiazd Plejady 2021. Viki Gabor zaskoczyła metamorfozą

Wśród gwiazd, które pojawiły się na czerwonym dywanie były: Irena Santor, Karolina PisarekRamona ReyEwa MingeOdeta Moro, Omenaa Mensah, Joanna Przetakiewicz, Iwona WęgrowskaAgnieszka KaczorowskaKlaudia Halejcio. Sporym zaskoczeniem była metamorfoza, jaką przeszła nastoletnia Viki Gabor, której także nie zabrakło na ceremonii.

Viki Gabor to jedna z najbardziej utalentowanych gwiazd młodego pokolenia. Szerszej publiczności dała się poznać w 2018 roku, kiedy przyszła na casting do programu The Voice Kids. Wykonała utwór Katy Perry pt. Roar i zachwyciła jury. Udało jej się zająć 2. miejsce w talent show. Kilka miesięcy później została wybrana na reprezentantkę Polski w dziecięcym konkursie Eurowizji. Tam również nie miała sobie równych i postawiła nasz kraj po raz drugi z rzędu na pierwszym miejscu. Powtórzyła sukces swojej starszej koleżanki Roxie Węgiel, która rok wcześniej także zwyciężyła.

Kariera Viki nabrała tempa. Wydała debiutancki album i zebrała ogromną rzeszę fanów. Cała polska zna jej hity: Superhero, Ramię w ramię czy Getaway. Jej pozycja na rynku jest stabilna. W tym roku młoda gwiazda doczekała się także pierwszej nominacji do najbardziej prestiżowej nagrody Fryderyka.

Viki Gabor pojawiła się na Wielkiej Gali Gwiazd Plejady. Artystka zaskoczyła dojrzałym lookiem. Do dżinsowej koszuli ozdobionej ćwiekami dobrała wzorzystą spódniczkę przed kolano. Włożyła także wysokie buty na obcasie. Jeśli chodzi o dodatki, gwiazda postawiła na czarną torebkę i złote kolczyki. Uwagę przykuł dość mocny makijaż: mocno zarysowane brwi w stylu emo, doczepione rzęsy oraz podkreślone kości policzkowe.

Zobaczcie zdjęcia w naszej galerii. Wygląda na 14 lat?


Viki Gabor – Wielka Gala Gwiazd Plejady 2021

Viki Gabor – Wielka Gala Gwiazd Plejady 2021

Viki Gabor – Wielka Gala Gwiazd Plejady 2021

Viki Gabor – Wielka Gala Gwiazd Plejady 2021

Viki Gabor – Wielka Gala Gwiazd Plejady 2021

Viki Gabor – Wielka Gala Gwiazd Plejady 2021

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×