Selena Gomez ma taką samą torebkę jak księżna Kate! To ostatni krzyk mody z najwyższej półki

Księżna Kate, Selena Gomez

Księżna Kate, Selena Gomez

Selena Gomez inspiruje się księżną Kate? Wybrała taką samą torebkę, która nie zalicza się do tanich gadżetów. Gdzie ją kupić i za ile?

Hello opublikowało nowe zdjęcia 29-letniej Seleny Gomez. Amerykańska piosenkarka i aktorka jest aktywna w show-biznesie od 2002 roku. Wystąpiła w filmach, takich jak m.in. Czarodzieje z Waverly Place, Program ochrony księżniczek, Opiekun czy Truposze nie umierają. Sławę zdobyła też dzięki burzliwemu związkowi z Justinem Bieberem.

We wtorek gwiazda była widziana w Nowym Jorku, gdy zmierzała na nagranie programu The Late Show with Stephen Colbert. Emitowany przez CBS program jest jednym z najpopularniejszych talk-show w Stanach Zjednoczonych. Gośćmi Colberta byli m.in. George ClooneyJohn Kerry, Barack Obama i Will Ferrell. Poprzednim prowadzącym program był David Letterman.

Ostatnia kreacja Gomez zwróciła uwagę wszystkich fashionistek i fanów rodziny królewskiej.

Selena Gomez i księżna Kate mają taką samą torebkę

Gomez była ubrana w czarny komplet – top, spódniczkę i bolerko. Na czarnym tle wyróżniała się jedynie torebka Aspinal of London Midi Mayfair Bag w kolorze kości słoniowej. Taką samą torebkę ma m.in. księżna Kate. Członkini brytyjskiej rodziny królewskiej była z nią widziana w Royal Opera House i City Hall na Centenary Square w angielskim Bradford.

Trzeba przyznać, że cena dodatku zwala z nóg. W sklepie internetowym można go kupić za 705 euro, czyli blisko 3 200 złotych. Torebka jest też dostępna w innych wersjach kolorystycznych. Co ciekawe, producent chwali się na swojej stronie zdjęciem przedstawiającym księżną z ekskluzywnym przedmiotem.

Selena Gomez promuje teraz swój nowy serial – Only Murders in the Building, w którym wystąpią też Martin Short i Steve Martin. 

Troje nieznajomych, których łączy obsesja na punkcie true crime, orientuje się, że jedna z tego typu historii dzieje się właśnie w ich życiu – czytamy w oficjalnym opisie produkcji.
Pomysłodawcami i twórcami obrazu są John Hofmann i wspomniany wcześniej Martin. Serial zalicza się do gatunku komedii kryminalnych. Jakiś czas temu w sieci pojawiły się zdjęcia z planu filmowego. Selena Gomez była na nich prowadzona przez policjantów. Miała na sobie zakrwawiony sweter. W jej towarzystwie obecny był m.in. Martin.

Torebka Gomez

Torebka Gomez

Selena Gomez z torebką Aspinal of London

Selena Gomez z torebką Aspinal of London

Selena Gomez z torebką Aspinal of London

Selena Gomez z torebką Aspinal of London

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×