Sylwester 2019 TVN: Reni Jusis ubrała się jak księżna Camilla na ślub z Karolem

Reni Jusis - Sylwester 2019. Jak wyglądała?

Reni Jusis - Sylwester 2019. Jak wyglądała?

Reni Jusis sylwestra 2019 spędziła na Placu Bankowym w Warszawie, gdzie występowała podczas koncertu zorganizowanego przez stację TVN. Z tej okazji pojawiła się w stylizacji, w której przypominała księżną Camillę z dnia ślubu z Karolem. Dlaczego?

Reni Jusis, to kolejna gwiazda, która zdecydowała się nie odpoczywać w ostatnią noc 2019 roku. Sylwester 2019 spędziła na Placu Bankowym w Warszawie, gdzie była jedną z występujących podczas wydarzenia zorganizowanego przez stację TVN. Licznie zgromadzoną publiczność porwała do wspólnej zabawy, wykonując znane i lubiane utwory.

Sylwester 2019 TVN – Jak wyglądała Reni Jusis?

Gwiazda swój występ dopracowała niemal w najmniejszym calu. Nic dziwnego, przygotowywała się do niego przecież od dawna, a na kilka godzin przed koncertem pojawiła się na jednej z ostatnich prób, w czasie której obecnych na wydarzeniu fotoreporterów, zachwyciła swoim różowym płaszczem.

Kilka godzin później także postawiła na śmiałą, a jednocześnie dobrze dopasowaną stylizację. Ubrała się w błyszczący, siwy kombinezon, do którego dopasowała złote sandałki na wysokim obcasie, świetnie eksponujące jej zgrabne nogi. Włożyła płaszcz, tym razem w kolorze brudnego różu, o długości do ziemi, który idealnie komponował się z całością.

Reni Jusis w odważnej stylizacji - Sylwester TVN 2019

Reni Jusis w odważnej stylizacji – Sylwester TVN 2019

Gwiazda postawiła na wieczorowy makijaż, decydując się na odważną fryzurę. W upięte włosy wpięła złotą ozdobę przypominającą tę, na którą przed laty na ślub z Karolem zdecydowała się Camilla. Spójrzcie sami.

Ślub księcia Karola i księżnej Camilli

Ślub księcia Karola i księżnej Camilli. Nowa żona Karola zdecydowała się na finezyjne nakrycie głowy

Trzeba przyznać, że zarówno księżna, jak i piosenkarka prezentowały się w niej świetnie.

Zobacz: Reni Jusis dopiero teraz skomentowała wyniki „Tańca z gwiazdami”. Nie tak wyobrażała sobie swój udział w programie [WIDEO]


Reni Jusis w odważnej stylizacji - Sylwester TVN 2019

Reni Jusis w odważnej stylizacji - Sylwester TVN 2019

Reni Jusis w różowym płaszczu - Sylwester TVN 2019

Reni Jusis w różowym płaszczu - Sylwester TVN 2019

Reni Jusis na scenie - Sylwester TVN 2019

Reni Jusis na scenie - Sylwester TVN 2019

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×