Uwielbiana przez miliony klientów sieciówka wchodzi na polski rynek! Konkurencja w panice!

Lindex w Polsce sklepy gdzie

Lindex w Polsce sklepy gdzie

Sklepy Lindex w Polsce. Od kiedy i w jakich miastach?

Marka Lindex doskonale znana jest Polakom, którzy co jakiś czas buszują np. po czeskich centrach handlowych. Popularny brand wkrótce zagości także w naszym kraju, co z pewnością nie spodoba się konkurencji w tym segmencie. W końcu szwedzka marka oferuje klientom szeroką ofertę ubrań w bardzo przystępnych cenach.

Jak czytamy na łamach serwisu Onet, władze koncernu zapowiedziały w Polsce budowę kilkudziesięciu sklepów. Pierwsze punkty zaczną działać już jesienią:

Chcielibyśmy, żeby jesienią mógł uruchomić biznes. Mówimy o dziesiątkach sklepów w dłuższej perspektywie – mówi Johan Isacson, zajmujący się franczyzą w koncernie.

Lindex w Polsce otworzy swoje sklepy w największych aglomeracjach w Polsce. Zostaną one zlokalizowane przy najważniejszych ulicach miast takich jak Warszawa, Kraków czy Gdynia.

Na początek Lindex wprowadzi tylko ofertę dla kobiet i dzieci. Zatem mężczyźni, którzy ucieszyli się na wiadomość o wprowadzeniu marki na polski rynek muszą pocieszyć się jedynie faktem, że jedynym asortymentem dedykowanym dla nich będą kosmetyki. Dobre i to.

Angelina Jolie ukrywała się jak tylko mogła. Paparazzi przyłapali ją w szale świątecznych zakupów w taniej sieciówce

Ikona stylu! Małgorzata Kożuchowska śmiga po centrum handlowym w oldskulowych białych kozakach w szpic i futerku w panterkę!

W tej kawiarni poczujesz się naprawdę modnie. A co dobrego zjesz? Sprawdź menu Vogue Cafe


Lindex wchodzi do Polski

Lindex wchodzi do Polski

Lindex w Polsce

Lindex w Polsce

Lindex w Polsce

Lindex w Polsce

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×