Joanna Krupa na pokazie Dawida Wolińskiego w brylantach za milion złotych! Pojawiła się w kreacji ledwo zasłaniającej piersi. Od modelki z wybiegu różnił ją jeden bardzo ważny detal

Joanna Krupa pokaz Dawida Wolińskiego

Joanna Krupa pokaz Dawida Wolińskiego

W takiej stylizacji gwiazda TVN wspierała dziś swojego "polskiego męża" - jak mówi o Dawidzie Wolińskim

Joanna Krupa w biżuterii wartej milion złotych na jubileuszu Dawida Wolińskiego

31 maja w ATM Studio swoje 15-lecie na rynku mody obchodził Dawid Woliński. Projektanta w tym ważnym dniu wspierała marka Martini, która objęła mecenat nad tą wyjątkową imprezą.

Z tej okazji pojawiło się wiele gwiazd polskiego show-biznesu, w tym m.in. jedna z naszych ulubionych, Joanna Krupa, która miała na sobie odważną, czarną, asymetryczną sukienkę bez ramion. W jej stylizacji wzrok przykuwa górna część kreacji, w której rozcięcia w okolicy piersi, przysłaniają transparentne wstawki. Modelka całość uzupełniła srebrnymi sandałami. Wyglądała bardzo zmysłowo, a jej rozpuszczone włosy wysmuklały, i tak zresztą, szczupłą sylwetkę. Całości dopełniała biżuteria – brylanty, które miała na sobie tej nocy Joanna kosztowały fortunę! Ich cena to milion złotych! Rozglądaliśmy się za ochroną, bo chyba trochę strach mieć na sobie tyle pieniędzy i poruszać się bez bodyguarda.

Nie można jednak nie dodać, że kreacja Dawida Wolińskiego, w której zaprezentowała się Joanna, ma jeszcze inną, odważniejszą wersję, którą na jednym z wybiegów zaprezentowała inna modelka. Jej sukienka z kolei pozbawiona była transparentnego materiału i odsłaniała lekko jej piersi.

Nam podobają się obie panie…

Gwiazdy na jubileuszowym pokazie Dawida Wolińskiego: Małgorzata Kożuchowska, Joanna Krupa, Paulina Sykut, Małgorzata Rozenek

Joanna Krupa - Dawid Woliński x Martini, 2017

Joanna Krupa – Dawid Woliński x Martini, 2017

Modelka w sukni Dawida Wolińskiego

Modelka w sukni Dawida Wolińskiego


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×