Katarzyna Cichopek poczuła wiosnę. W kurtce z sieciówki zachwyciła fanów! Wiemy, ile kosztuje to różowe cudo

Katarzyna Cichopek

Katarzyna Cichopek

Katarzyna Cichopek pokazała się w pięknej, różowej kurtce. W takim wydaniu jeszcze jej nie widzieliśmy. Ta kurtka nie zalicza się do najdroższych.

Katarzyna Cichopek to jedna z najpopularniejszych aktorek. Sławę zyskała dzięki występom w M jak miłość. Serial sprawił, że naprawdę trudno znaleźć Polaka, który nie kojarzyłby jej twarzy. Kasia w ostatnim czasie święci też inne sukcesy. Obecnie artystka realizuje się jako prowadząca program Pytanie na śniadanie na antenie TVP2.

Zazwyczaj gwiazda pojawia się w PnŚ w towarzystwie Macieja Kurzajewskiego, choć nie ukrywa, że podczas pracy może liczyć na wsparcie całej redakcji.

Cała redakcja mocno mnie wspiera i to jest dla mnie wielka frajda. Też jest to bardzo rozwijające dla mojej osoby, bo muszę się przygotowywać, żeby wiedzieć co nieco na temat tematów poruszanych na wizji. Rozwijam się, dużo czytam i rozmawiam o takich rzeczach, które są dla mnie jako dla człowieka bardzo interesujące:

Kasia rozwija się też jako influenerka. Jej profil na Instagramie śledzi już blisko pół miliona osób, co jest fenomenalnym wynikiem. Jego autorka publikuje na nim swoje zdjęcia z wakacji, pracy, a także stylizacje. Tym razem postanowiła pokazać, w jaki sposób czeka na szybko zbliżającą się wiosnę. Jaki outfit wybrała na ostatnie dni zimy?

Katarzyna Cichopek w wiosennym wydaniu. Ile kosztuje jej kurtka?

Kasia na udostępnionej fotce pokazała się w casualowej stylizacji. Miała na sobie różową, pikowaną kurtkę, biały golf, niebieskie dżinsy z przetarciami na kolanach i białe sneakersy. Wygląd gwiazdy dopełniała przewieszona przez ramię migdałowa torebeczka. Wszystkie elementy tworzyły razem naprawdę uroczą całość. Aktorka podpisała zdjęcie:

Wiosno! Jestem gotowa.

Fani nie kryli w komentarzach, że są zachwyceni wyglądem swojej idolki:

  • Piękna stylówka.

  • Super stylizacja.

  • Omg cudowna kurtka.

  • Kasiu wyglądasz Przepięknie.

  • Jak zwykle elegancko.

  • Kasiu zawsze jesteś śliczna.

Kurtka ze zdjęcia pochodzi z kolekcji marki Born2Be. Niestety, produktu w tej wersji kolorystycznej nie da się już kupić. Kurtka w innych kolorach dalej jest dostępna w sieci za 459,99 złotych. Dodatkowo na stronie znajduje się kod, który uprawnia do sporej zniżki.

Jak podoba się wam Katarzyna Cichopek w takim wydaniu?


Katarzyna Cichopek

Katarzyna Cichopek

Katarzyna Cichopek

Katarzyna Cichopek

Katarzyna Cichopek

Katarzyna Cichopek

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×