Cały internet zachwycony matką Roberta Lewandowskiego! Takiej kreacji pozazdrościłaby jej nawet Ania

Iwona Lewandowska , gala Piłka Nożna

Iwona Lewandowska , gala Piłka Nożna

Iwona Lewandowska w pięknej sukni na gali tygodnika Piłka Nożna

Anna Lewandowska uważana jest w Polsce za prawdziwą ikonę stylu, a jej stylizacje komentowane są w mediach naprawdę często. Fanki wypytują ją o marki ubrań, dobierają ubrania pod jej dyktando i inspirują się piękną trenerką kiedy mogą, ale jak się okazuje, Lewa nie jest jedyną kobietą z klasą w swojej rodzinie. Doskonale udowodniła to mama Roberta Lewandowskiego, pani Iwona Lewandowska, która podczas gali tygodnika Piłka Nożna odbierała w imieniu syna nagrodę.

Anna Lewandowska z Robertem i Klarą w słodkich domowych pieleszach! To zdjęcie jest już hitem internetu!

Pani Iwona jest nie tylko piękną kobietą, ale również niezwykle elegancką. Swoją stylizacją zachwyciła wszystkich zebranych na widowni – w złotej sukni z matowego, zwiewnego materiału prezentowała się na scenie jak stała bywalczyni najlepszych hollywoodzkich salonów. Kopertowy dekolt i luźne rękawy prezentowały się naprawdę interesująco, podobnie jak biżuteria, która skutecznie przyciągała wzrok. Jedynym mocnym akcentem kolorystycznym w stylizacji pani Lewandowskiej były pociągnięte czerwoną szminką usta, co robiło piorunujące wrażenie. Pani Iwona jest żywym przykładem na to, że piękno nie zna wieku, a niejedna dużo młodsza od niej gwiazda mogłaby się wiele nauczyć podpatrując stylizacje mamy Roberta.

Jak wam się podoba jej suknia? Wypadła lepiej niż Anna w swojej kreacji w kolorze pudrowego różu czy obie zachwyciły tak samo? My nie potrafimy zdecydować!

Mama Roberta Lewandowskiego wyjawia intymne szczegóły małżeństwa swojego syna. Na te nowiny wszyscy czekaliśmy!

Wyznanie mamy Roberta Lewandowskiego wyciska łzy. Po raz pierwszy opowiedziała o śmierci męża i ostatniej wspólnej rozmowie

Robert Lewandowski ma piękną starszą siostrę. Co za ciało!


Iwona Lewandowska na gali tygodnika Piłka Nożna

Iwona Lewandowska na gali tygodnika Piłka Nożna

Iwona Lewandowska na gali tygodnika Piłka Nożna

Iwona Lewandowska na gali tygodnika Piłka Nożna

Iwona Lewandowska

Iwona Lewandowska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×