Partnerka Cristiano Ronaldo mocno ścięła włosy i wygląda jeszcze bardziej hot! Odmieniona brylowała na festiwalu w Wenecji

Georgina Gio ścięła włosy

Georgina Gio ścięła włosy

Georgina Rodriguez ścięła włosy. Partnerka Cristiano Ronaldo nową fryzurę pokazała podczas festiwalu w Wenecji. Niesamowite, jak pięknie teraz wygląda.

Georgina Rodriguez odkąd zaczęła spotykać się z Cristiano Ronaldo, stała się jedną z najpopularniejszych celebrytek na świecie.

Para poznała się w salonie Gucci, w którym pracowała Georgina. Piłkarz wybrał się tam na zakupy. W rozmowie z Daily Star zdradziła, że oczarowało ją jego spojrzenie, choć zwróciła również uwagę na urodę:

To, co przykuło moją uwagę, to jego wzrost, ciało i uroda. Trzęsłam się przed nim, ale zapaliła się iskra – wyznała.

Krótko po tym mężczyzna obdarzył ją płomiennym uczuciem. Owocem ich związku jest 4-letnia córka – Alana Martina. Jej pojawienie się na świecie, wzmocniło pozycję Rodriguez w mediach społecznościowych. Na Instagramie obserwuje ją obecnie ponad 27 milionów użytkowników. Nic w tym dziwnego, ponieważ piękna modelka chętnie publikuje seksowne zdjęcia, na których prezentuje swoje kształty nie tylko w stylowych kreacjach, ale i w bikini.

Georgina Rodriguez ścięła włosy

Z uwagi na to, że Rodriguez jest partnerką jednego z najpopularniejszych piłkarzy na całym świecie, organizatorzy wydarzeń kulturalnych chętnie uwzględniają jej nazwisko na listach gości.

1 września piękność pojawiła się na 78. Międzynarodowym Festiwalu w Wenecji, gdzie zaskoczyła wszystkich nową fryzurą. Georgina przybyła na wydarzenie ubrana w czarny top przypominający gorset i dopasowane spodnie z rozszerzanymi nogawkami. Na wierzch narzuciła ciemną marynarkę z broszką przypiętą do klapy. Stylizację uzupełniła srebrnymi szpilkami, diamentowym naszyjnikiem oraz wyrazistymi kolczykami.

Choć uwagę zgromadzonych przykuwała elegancka kreacja, nie sposób było oderwać oczu od nowej fryzury partnerki Ronaldo. Rodriguez postawiła na ostre cięcie. Teraz ma na głowie long boba, który podkreślił jej rysy twarzy.

Delikatny makijaż i ciemnoróżowa szminka sprawiły, że wyglądała, jak prawdziwa kobieta z klasą.

Powrót do czerni – napisała.

Pod wpisem w krótkim czasie zaroiło się od komentarzy. Internauci są pod ogromnym wrażeniem metamorfozy gorącej Hiszpanki:

  • Kocham to!
  • Wspaniale!
  • Wyglądasz olśniewająco.
  • Przepiękna kobieta w cudownym stroju.
  • Wyglądasz doskonale w nowej fryzurze!

Musimy przyznać, że w krótkich włosach Georgina Rodriguez wygląda jeszcze piękniej, niż poprzednio.


Georgina Rodriguez w krótkich włosach na festiwalu w Wenecji

Georgina Rodriguez w krótkich włosach na festiwalu w Wenecji

Georgina Rodriguez w krótkich włosach na festiwalu w Wenecji

Georgina Rodriguez w krótkich włosach na festiwalu w Wenecji

Georgina Rodriguez przed metamorfozą

Georgina Rodriguez przed metamorfozą

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×