Black Friday: Maja Sablewska ostrzega przed oszustami. Tłumaczy, jak wyczuć ściemę. Sprytne

Maja Sablewska

Maja Sablewska

Na całym świecie trwa właśnie Black Friday. Maja Sablewska ostrzega przed sztuczkami marketingowymi. Jakie ma rady dla nieświadomych konsumentów?

Maja Sablewska już jako nastolatka pchała się drzwiami i oknami do show-biznesu. Często podkreślała, że praca w przemyśle rozrywkowym była jej wielkim marzeniem. Swoją drogę zaczęła od założenia fan clubu Natalii Kukulskiej. Kilka lat później dostała zatrudnienie u swojej idolki – spełniała się jako niania jej synka. Z tego powodu rzuciła studia i przeprowadziła się do Warszawy. Długo nie czekała na kolejne oferty. Otrzymała propozycję pracy w jednej z największych wytwórni muzycznych Universal Music Polska. Pod swoje skrzydła wzięła Alę Janosz, Dodę, Edytę Górniak oraz Marinę.

Większość jej współprac z artystami kończyła się publiczną batalią. Jako najbardziej rozpoznawalna menadżerka gwiazd otrzymała ofertę pracy w X-Factorze, w którym gościła tylko przez jeden sezon. Do odejścia Sablewskiej z obsady przyczynił się Kuba Wojewódzki, który poprosił dyrektorka programowego, Edwarda Miszczaka o usunięcie jej z panelu jurorskiego.

Srogo potraktowana gwiazda po latach podziękowała Wojewódzkiemu za to, co dla niej zrobił. Dzięki zwolnieniu z hitu TVN otworzyły się jej drzwi do dalszej kariery. W TVN Style prowadziła swój autorski program Sablewskiej sposób na modę. Wydała także dwa poradniki poświęcone modzie i zdrowemu odżywianiu. Obecnie pracują nad tym, by ze swojego nazwiska zrobić markę – zaczęła od sprzedaży rajstop.

Black Friday: Maja Sablewska tłumaczy, na co uważać

Sablewska od zawsze uwielbiała modę. Jako ekspertka w tej dziedzinie zabrała głos w sprawie szemranych promocji w Black Friday.

Czarny Piątek to szczególny dzień po amerykańskim święcie Dziękczynienia. Oficjalnie rozpoczyna się wtedy sezon na świąteczne zakupy i z tego powodu sklepy znacząco obniżają ceny wielu produktów, m.in. ubrań. Niestety w Polsce zniżki nie są aż tak atrakcyjne, jak na zachodzie, o czym w rozmowie z Faktem, poinformowała Maja Sablewska:

Trzeba zawsze sprawdzać, czy zniżka jest realna. Promocje nie mogą wynikać z tego, że zmienia się sezon, czy ekspozycję w sklepie trzeba wymienić, bo to żadne zniżki. Ściemę trzeba wyczuć. Wiele osób nabiera się na pseudopromocje. To oszustwo, którego nie toleruję. Jakbym kogoś złapała na tym, to bym nigdy nie kupiła takiego produktu.

Gwiazda poprosiła również o rozsądne podejście do tematu i nie kupowanie czegoś tylko ze względu na to, że jest tanie. Zdradziła swój sposób na promocje:

Podczas Black Friday trzeba trzymać się zasad. Ja tego dnia daję się skusić na rzecz, którą i tak bez promocji bym kiedyś kupiła. Jeśli znajduję sobie rzecz, która od dawna bardzo mi się podoba, to promocja tylko sprzyja zakupowi. Nie można jednak promocją tłumaczyć zakupów pod wpływem chwili. Lepiej sobie coś wcześniej znaleźć. Dzięki temu nie mamy później niepotrzebnych rzeczy.

Skorzystacie z patentu Majki?


Maja Sablewska przeszła metamorfozę

Maja Sablewska przeszła metamorfozę

Maja Sablewska na imprezie butiku online

Maja Sablewska na imprezie butiku online

Maja Sablewska na imprezie butiku online

Maja Sablewska na imprezie butiku online

Komentarze

  • Marcin ładnie pisze:

    Super rewelacja

  • Gość pisze:

    Taki live jaki kraj taki freedaj balot 100kg wranglera z anglii źa 100zł mozna moźna polska – kosowo 2:1 a taki ch..j 3:0 mają zwolnic aniółki Boga zawadzką szatan cichopek itd przypadek nie sądze a więc wojna ha ha zresztą roboty jest w ch..j dam im stanowiska prezesów darmozjadów i to tyle

  • R.s pisze:

    Jesteś najpiękniejszą kobietą na świecie ❤️

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×