Bal TVN: Przypominamy najpiękniejsze kreacje gwiazd! Te stylizacje przeszły do historii show-biznesu! [DUŻO ZDJĘĆ]

Bal TVN kreacje gwiazd

Bal TVN kreacje gwiazd

Najpiękniejsze kreacje gwiazd na Balu Fundacji TVN. Rusin, Kożuchowska, Socha, Przetakiewicz, Woźniak-Starak, Kwaśniewska i wiele innych gwiazd zachwyciło swoimi modowymi wyborami. Która wyglądała najlepiej?

Już dzisiaj, 6 września, odbędzie się 10. edycja Balu TVN, który uważany jest za jedną z największych imprez w polskim show-biznesie. Na czerwonym dywanie swoje przygotowywane przez tygodnie kreacje prezentują największe gwiazdy, a przy tym wspierają szczytny cel.

Zobacz: Najlepiej ubrana gwiazda Balu TVN szykuje w tym roku coś ekstra! Kasia Sokołowska o swojej kreacji [WIDEO]

Balowi TVN przyświeca piękna idea – każda zaproszona gwiazda płaci za zaproszenie, ma również okazję uczestniczyć w licytacji, z których cały dochód przekazywany jest na rzecz Fundacji TVN Nie jesteś sam. Na czerwonym dywanie aż roi się od bajecznych kreacji, zarówno tworzonych przez polskich projektantów, jak i tych zagranicznych.

Każdego roku eksperci modowi wybierają najlepiej ubranych, a niektóre suknie trafiają na późniejsze aukcje charytatywne, tak jak na przykład projekt okrzykniętej najlepiej ubraną Kingi Rusin (stworzony przez Paprocki&Brzozowski).

Zobacz: Kinga Rusin miała najpiękniejszą kreację na balu TVN? Małgorzata Rozenek ma inne zdanie na ten temat [WIDEO]

Zanim poznamy tegoroczne modowe wybory polskich gwiazd, zebraliśmy dla was zdjęcia sprzed lat. Wybraliśmy najpiękniejsze kreacje na balu TVN, o których mówiło się przez kolejne miesiące. Zdecydowanie królowymi stylu są Małgorzata Kożuchowska, Agnieszka Cegielska, Kinga Rusin, Katarzyna Sokołowska, Joanna Przetakiewicz i Agnieszka Woźniak-Starak.

Kto jeszcze? Zapraszamy do galerii zdjęć.


Aneta Kręglicka – Bal TVN 2018 Kreacja: Maciej Zień

Aneta Kręglicka – Bal TVN 2018 Kreacja: Maciej Zień

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski – Bal TVN 2018

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski – Bal TVN 2018

Bogna Sworowska – Bal TVN 2018 Kreacja: Carolina Herrera

Bogna Sworowska – Bal TVN 2018 Kreacja: Carolina Herrera

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×