Anna Dereszowska w ciąży eksponuje spory brzuszek na salonach. Po zdjęciach widać, że termin porodu za pasem

Anna Dereszowska

Anna Dereszowska

Anna Dereszowska w środę pojawiła się na branżowej imprezie. Wybrała stylizację, która podkreślała jej ciążowe krągłości. Zobaczcie zdjęcia.

Od wielu lat Anna Dereszowska doskonale łączy karierę z życiem prywatnym. Wychowuje dwoje dzieci: 13-letnią Lenę, której ojcem jest Piotr Grabowski, a także 6-letniego Maksymiliana, który jest owocem miłości gwiazdy i Daniela Duniaka, z którym obecnie jest w związku.

Wkrótce do ich rodziny dołączy kolejne maleństwo — Dereszowska jest w ciąży. Najpierw te szczęśliwe wieści przekazała na Instagramie. Potem na ten temat wypowiedziała się w jednym wywiadzie. Podkreśliła, że chociaż bywa ciężko, przeżywa wspaniały czas:

To wspaniały czas. Choć wszystkie kobiety w ciąży i mamy wiedzą, że bywa ciężko, szczególnie, gdy ma się dużo zajęć. To też jest taki moment, który jest trudny dla dzieci, które już mamy w rodzinie i które cieszą się, ale to wielki stres dla dziecka, kiedy pojawia się nowy członek w rodzinie – komentowała w rozmowie z Dzień Dobry TVN.

Anna Dereszowska w ciąży na salonach. Ma duży brzuszek

Chociaż Dereszowska spodziewa się narodzin dziecka, nie zwalnia tempa i nadal jest bardzo aktywna zawodowo. Nie tylko prężnie działa w sieci, gdzie prowadzi konto na Instagramie, ale także bierze udział w branżowych imprezach oraz pokazuje się na scenie. Niedawno była jedną z gwiazd, które gościły w Opolu. Wykonała utwór Biały Krzyż zespołu Czerwone Gitary. Mimo iż gwiazda zachwyciła przepiękną kreacją, opinie na temat jej występu były mocno podzielone (więcej tutaj).

Z kolei w środę Anna Dereszowska wzięła udział w prezentacji kolekcji jednej z marek. Chętnie pozowała przed obiektywami fotoreporterów, zachwycając dobrze dobraną stylizacją. Aktorka ubrała się w ciemną bluzkę z głębokim dekoltem, która podkreślała jej sporych rozmiarów brzuszek. Dobrała do niej kolorystycznie dopasowane spodnie. Sięgnęła też po botki na płaskim obcasie, a także długi, jasny płaszcz i zgrabną torebkę.

Przyszła mama postawiła na rozpuszczone włosy i makijaż, w którym główną rolę odgrywały podkreślone usta. Wyglądała świetnie, o czym przekonacie się zaglądając do galerii.


Anna Dereszowska w ciąży na salonach

Anna Dereszowska w ciąży na salonach

Anna Dereszowska w ciąży na salonach

Anna Dereszowska w ciąży na salonach

Anna Dereszowska w ciąży na salonach

Anna Dereszowska w ciąży na salonach

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×