Szymon Rus – Mister Polski 2015 #5

Szymon Rus - nr 5 - Mister Polski 2015

Szymon Rus – kim jest finalista Mister Polski 2015?

Numer startowy: 5

Wiek: 26 lat

Wzrost: 188 cm

Waga: 74 kg

Miasto: Międzybrodzie Żywieckie

Szymon Rus o sobie:

Pochodzę z małej miejscowości Międzybrodzie Żywieckie (okolice Bielska-Białej). Od 5 lat mieszkam w Krakowie. Na co dzień pracuję jako fryzjer-stylista. Zajmuję się tym od 15 roku życia i jest to moja największa pasja. Bardzo lubię podróżować. Moją największa, jak do tej pory, podróżą była wyprawa do Chin i Hongkongu. Byłem też w Tajlandii i w wielu miejscach w Europie. Bardzo często odwiedzam Londyn, bo jest on stolicą mody, która bardzo mnie kręci. W przyszłości chciałbym też działać w tym kierunku. Jak do tej pory brałem udział w licznych sesjach, pokazach, a nawet zagrałem małą rolę w teatrze. Interesuję się również wszystkim, co związane ze zdrowym trybem życia i właściwym odżywianiem.

Zdaję sobie sprawę jak ogromne możliwości daje popularność związana z tytułem Mistera Polski i gdyby udało mi się ją zdobyć chciałbym ją wykorzystać do pomocy innym.

Przykładem kobiety idealnej jest dla mnie Angelina Jolie. Fascynuje mnie w niej to, że jest nie tylko piękna i utalentowana, ale też mądra i oddana rodzinie oraz od wielu lat zaangażowana w liczne akcje charytatywne.

Szymon Rus - nr 5 - Mister Polski 2015

Szymon Rus – nr 5 – Mister Polski 2015


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×