Polki na festiwalu w Cannes 2016: Grażyna Torbicka, Margaret, Karolina Gilon, Magda Pieczonka, Agnieszka Jastrzębska…

polki na festiwalu w cannes 2016

Polki na festiwalu w Cannes 2016

Festiwal w Cannes to jedna z najbardziej prestiżowych imprez filmowych świata. Najlepsze produkcje uznanych twórców walczą tutaj o Złotą Palmę. W historii polskiej kinematografii to wyróżnienie trafiło w ręce naszych reżyserów dwukrotnie – w 1981 roku za „Człowieka z żelaza” dla Andrzeja Wajdy i w 2002 roku za „Pianistę” dla Romana Polańskiego.

Ale polskich akcentów w Cannes jest każdego roku znacznie więcej. Tylko podczas tegorocznej 69. edycji imprezy na czerwonym dywanie i nie tylko mieliśmy okazję oglądać piękne Polki.

W roli ambasadorki L’Oreal Paris po raz pierwszy na czerwonym dywanie pojawiła się Grażyna Torbicka. Dziennikarka wyglądała bardzo elegancko w szaro-błękitnej sukni projektu Tomasza Ossolińskiego. Za jej make-up odpowiadała znana makijażystka Magda Pieczonka, która już po raz kolejny zjawiła się w Cannes. I wyglądała pięknie w czerwonej kreacji od Violi Piekut dopełnionej biżuterią ZoZo Design.

Magda była również autorką makijażu Margaret. Wokalistka miała stosunkowo lekki, świetlisty make-up, który dobrze korespondował z różową suknią z cekinową wstawką na ramieniu projektu Bartka Janusza.

Na czerwonym dywanie miała także okazję błysnąć Karolina Gilon. Uczestniczka „Top Model 5” postawiła na czerń – jej suknia z prześwitującymi elementami pochodzi z kolekcji Michaela Hekmata jesień 2016. Dodatkiem kreacji była biżuteria ZoZo Design.

Jeśli Cannes i śródziemnomorskie klimaty, to także doskonale wpisująca się w atmosferę Lazurowego Wybrzeża biel. I na kreacje w tym kolorze zdecydowały się Agnieszka Jastrzębska, która pokazała się w płaszczu i spodniach Marlu oraz Anna Prus. Aktorkę, która promuje film „Operation Redemption” ze swoim udziałem, można było spotkać przechadzającą się canneńskimi ulicami w białym topie, ażurowej spódnicy i espadrylach na koturnach.

Która z Polek na festiwalu w Cannes robiła najlepsze wrażenie?

Zobacz także: Margaret i Karolina Gilon na festiwalu w Cannes 2016

Zobacz także: Grażyna Torbicka w Cannes jako ambasadorka L’Oreal Paris

Zobacz także: Anna Prus promuje film na festiwalu w Cannes

Zobacz także: Agnieszka Jastrzębska na festiwalu w Cannes

#lorealcannes2016 @bartekjanuszhair

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Margaret (@margaret_official)

#lorealcannes2016 Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Margaret (@margaret_official)


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×