Zobacz, jak wyglądała suknia ślubna nowej jurorki „You Can Dance”. Przysporzyła jej kłopotów na tej wyjątkowej uroczystości

Ida Nowakowska (fot. ONS)

Ida Nowakowska (fot. ONS)

Suknia ślubna Idy Nowakowskiej

Ida Nowakowska sześć lat temu wzięła udział w pierwszej edycji „You Can Dance”. Nie zaszła wtedy wysoko, zajęła 9. miejsce. To ją tylko zmotywowało do większej pracy nad swoimi umiejętnościami. Wyjechała do USA. Za oceanem poznała miłość swojego życia.

Wiosną 2016 Ida Nowakowska powraca do „You Can Dance„. W 9. edycji show będzie oceniać talent uczestników – została jurorką programu.

Zobacz także: Edward Miszczak typuje gwiazdę ramówki TVN wiosna 2016 [WIDEO]

Tymczasem magazyn „Gwiazdy”, cotygodniowy dodatek do „Faktu”, zapytał Idę o szczegóły jej ślubu. Bo 25-letnia tancerka w czerwcu 2015 roku wyszła za mąż za Amerykanina Jacka Herndona.

Ślub był w Los Angeles w parafii polskiej. Pochodzę z katolickiej rodziny i bardzo mi na tym zależało. Było 150 osób – zdradziła „Gwiazdom” Ida Nowakowska.

Podczas uroczystości nie obyło się bez kłopotliwych sytuacji. Problemów nastręczyła… suknia ślubna.

Okazało się, że pękło mi ramiączko od sukni. Musiałam cały czas się pilnować i podciągać kreację. Dopiero potem przestałam się tym przejmować.

To jednak nie koniec ślubnych perypetii. Zawiódł także catering.

Mama zaaranżowała pięknie całe wesele, wymyśliła wykwintne jedzenie, które niestety szybko się skończyło! O 1 w nocy musieliśmy zamówić pizzę dla gości. Na szczęście wszyscy byli zadowoleni i bawili się dalej – ujawnia Ida.

Po zdjęciach ze ślubu Idy, które opublikowały „Gwiazdy”, można sądzić, że te drobne kłopoty nie wpłynęły na dobre samopoczucie młodej pary. Humor ich nie opuszczał.

Suknia ślubna Idy Nowakowskiej (skan: Fakt. Gwiazdy. Nr 4/402, 29.01.2016 r.)

Suknia ślubna Idy Nowakowskiej (skan: Fakt. Gwiazdy. Nr 4/402, 29.01.2016 r.)

Ida Nowakowska na ramówce TVN wiosna 2016

Ida Nowakowska na ramówce TVN wiosna 2016

Jury You Can Dance w nowym składzie: Maciej Florek, Ida Nowakowska, Agustin Egurrola, Michał Piróg i prowadząca Patricia Kazadi

Jury You Can Dance 9 w nowym składzie: Maciej Florek, Ida Nowakowska, Agustin Egurrola, Michał Piróg i prowadząca Patricia Kazadi


Komentarze

  • Tedi 70/Kobiór. Dom seniora NATALIA. pisze:

    Jest super i „woda sodowa nie uderzyła jej do głowy”. To diament. Pozdrawiam.
    Oby tak dalej. Tadeusz M.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×