Jennifer Lopez pokazała dom. Luksusowo, ale ta łazienka…

Jennifer Lopez dom

Jennifer Lopez dom

Jak mieszka Jennifer Lopez? Zdjęcia domu gwiazdy

Gwiazdy rzadko dzielą się swoim życiem prywatnym. Często znamy ich jedynie z działalności zawodowej. Fani bardzo chcieliby wiedzieć, co dzieje się u ich idoli, kiedy gasną światła kamer, a oni schodzą ze sceny i udają się do domów. Rzadko jest ku temu okazja.

Czasem gwiazdy decydują się na pokazanie zdjęć z domowych pieleszy. Robią to między innymi za pomocą mediów społecznościowych. Swoje mieszkanie na Instagramie pokazała między innymi dziennikarka Anna Wendzikowska

Zobacz: Anna Wendzikowska pokazała swoje mieszkanie. Wzrok przykuwają dodatki

O ile wiemy coś o życiu prywatnym polskich gwiazd, o tyle z tymi zza oceanu już nie jest tak łatwo. Do najgorętszych osób show-biznesu należy z pewnością Jennifer Lopez. Artystce wciąż towarzyszą paparazzi. Ona jednak rzadko decyduje się na pokazanie się w domowych pieleszach, nie mówiąc już o tym, gdzie odpoczywa wracając z pracy. Tym razem zrobiła wyjątek. Możemy zobaczyć, jak mieszka gwiazda ponieważ Jennifer postanowiła sprzedać swoją posiadłość. Wzrok fanów przykuła zwłaszcza jedna rzecz. Chodzi o regał z książkami w łazience. Trzeba przyznać, ze to dość nietypowe.

Zobaczcie w naszej galerii zdjęcia domu gwiazdy.

Zobacz: Jennifer Lopez opowiedziała o seksie z 17 lat młodszym partnerem. Przy okazji dogryzła Marcowi Anthony’emu

Jennifer Lopez w kreacji Giambattista Valli, Złote Globy 2016 (fot. ONS)

Jennifer Lopez pokazała dom

Jak wygląda mama Jennifer Lopez?

Jak mieszka Jennifer Lopez?


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×