Tłum odkurzonych czwartoligowych celebrytów na gali MMA! Ale największym hitem był noworodek w beciku pozujący z mamą na ściance!

Nikomu nieznane twarze na gali MMA

W ostatnim czasie polscy celebryci i gwiazdy dość intensywnie zmieniali czerwone dywany. Wielbiciele imprez mieli z czego wybierać, premiery filmów, pokazy mody, telewizyjne ramówki wiosenne, żyć nie umierać! Jak się okazuje, nawet dla tych niezbyt znanych celebrytów pomysłów na lans nie brakuje.

W sobotę na warszawskim Torwarze miała miejsce gala MMA, na którą przybył zastępczy skład celebrytów, były to w większości zupełnie nikomu nieznane osoby, bądź wyciągnięte z zakurzonego strychu zapomniane wiekowe gwiazdy. Wśród zaproszonych gości była m.in. niejaka Victoria Abbey, znana jako Miss Egzotica 2017, która przyniosła ze sobą noworodka w beciku. Bobas pozujący na ściance MMA był największym hitem gali.

Zobaczcie, kto przybył.

Gwiazdy na premierze filmu „Kobieta sukcesu”: Julia Wieniawa, Agnieszka Więdłocha, Małgorzata Foremniak, Mikołaj Roznerski

Plejada gwiazd na wiosennym pokazie Łukasza Jemioła: Małgorzata Kożuchowska, Natalia Siwiec, Agnieszka Woźniak-Starak [DUŻO ZDJĘĆ]

Spotkanie z nominowanymi do Orłów 2018: Magdalena Boczarska, Jakub Gierszał, Kasia Adamik, Bogusław Linda

 


Victoria Abbey

Victoria Abbey

Victoria Abbey

Victoria Abbey

Bilguun Ariunbaatar

Bilguun Ariunbaatar

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×