Spotkanie prasowe „Dzień Dobry TVN”: Agnieszka Woźniak-Starak, Ewa Drzyzga, Dorota Wellman, Marcin Prokop…

Gwiazdy na spotkaniu prasowym DDTVN

Gwiazdy na spotkaniu prasowym DDTVN

Gwiazdy Dzień Dobry TVN pojawiły się na spotkaniu prasowym. Do sieci trafiło mnóstwo zdjęć. Kto się pojawił? Jak wyglądali prowadzący?

Dzień dobry TVN, to program, który od pierwszego odcinka podbił serca widzów. Na ekranie zadebiutował w 2005 roku. Od tego czasu codziennie o poranku wita widzów stacji codzienną dawką świeżych informacji z kraju i ze świata. Wielu fanów nie wyobraża sobie już innego rozpoczęcia dnia niż kubek ciepłej kawy i śniadaniówka w tle. Nie można się dziwić, ponieważ od kilkunastu lat producentom nie kończą się pomysły na kolejne odcinki i nowe tematy, które pojawiają się na antenie. Nie brakuje też ciekawych gości.

Nie bez znaczenia jest także to, że format prowadzą uwielbiane gwiazdy. Obecnie na ekranie pojawia się aż pięć par prowadzących: Ewa Drzyzga i Agnieszka Woźniak-Starak, Małgorzata Ohme w duecie z Filipem Chajzerem, Paulina Krupińska w parze z Damianem Michałowskim, Dorota Wellman i Marcin Prokop, a także Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik.

Spotkanie prasowe Dzień Dobry TVN

Już za chwilę rusza wiosenna ramówka stacji. TVN dzisiaj pochwaliło się nowym spotem reklamowym, w którym pojawiła się cała plejada gwiazd z Magdą Gessler i Kubą Wojewódzkim na czele. Nie zabrakło też gwiazd najpopularniejszej w kraju śniadaniówki. W południe prowadzący Dzień Dobry TVN pojawili się na spotkaniu prasowym, gdzie chętnie udzielali wywiadów, ale także pozowali do zdjęć.

Na ściance szczególną uwagę zwracała na siebie Agnieszka Woźniak-Starak. Ulubienica widzów skupiła na sobie uwagę fotoreporterów. Swoją stylizacją zdecydowanie przywoływała wiosnę. Postawiła na klasyczny zestaw, czyli dżinsy z wyższym stanem i rozszerzanymi nogawkami. Do tego dobrała cienką różową koszulę i marynarkę w tym samym kolorze z ozdobnym kwiatem. Zestaw uzupełniła czółenkami na szpilce. Postawiła na delikatny makijaż i prostą fryzurę.

Na odważne kolory zdecydowała się też Ewa Drzyzga. Dziennikarka włożyła zieloną koszulę, którą fikuśnie związała w pasie. Do tego dobrała niewielką różową torebkę, która idealnie pasowała do stylizacji jej ekranowej koleżanki.

Zdjęcia zobaczycie w naszej galerii.


Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak

Paulina Krupińska-Karpiel

Paulina Krupińska-Karpiel

Ewa Drzyzga

Ewa Drzyzga

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×