Gwiazdy na premierze książki „Saga niewoli” Aldony Wleklak: Laura Breszka, Paula Tumala, Rafał Grabias

Saga niewoli – premiera książki Aldony Wleklak

Saga niewoli – premiera książki Aldony Wleklak

7 sierpnia gwiazdy zjechały do wielkopolskiej wsi Radomicko koło Leszna, gdzie wzięły udział w uroczystej premierze książki Saga niewoli Aldony Wleklak. Zobacz, kto pozował na polu. Takiej ścianki w historii show-biznesu jeszcze nie było.

Jedna z najbardziej znanych pr menadżerek w branży – Aldona Wleklak, w miniony weekend świętowała swój literacki debiut. 7 sierpnia do sprzedaży trafiła jej pierwsza książka zatytułowana Saga niewoli, opatrzona ilustracjami autorstwa Moniki Macugowskiej. Z tej okazji zorganizowano uroczystą premierę w miejscu szczególnym dla autorki – we wsi Radomicko w Wielkopolsce, w której toczy się akcja powieści osadzonej w drugiej połowie XIX wieku, w czasach zaboru pruskiego.

O czym jest książka Saga niewoli Aldony Wleklak?

Saga niewoli to rodzinna historia autorki, której głównymi bohaterami są przystojny Jakub i jego urodziwa żona Anna. W ich codzienności przeplatają się chwile szczęścia, radości, miłości, ale i smutków, kłopotów, zdrad i nienawiści. Jak trudne czasy zaborów wpłyną na losy rodziny? Odpowiedź na to pytanie znają już gwiazdy, które wzięły udział w spotkaniu promocyjnym.

Gwiazdy na premierze książki Saga niewoli

Na pierwszej w historii show-biznesu ściance ustawionej na polu otoczonym malowniczymi widokami dumnie pozowali m.in. Paula Tumala, Rafał Grabias, biznesmen Marek Bączek, siostry Szczepańskie i Sylwia Nowak. Szczególną rolę podczas wydarzenia odegrała Laura Breszka, która nagrała audiobook Sagi niewoli. Podczas spotkania autorskiego przeczytała wybrane fragmenty powieści historycznej, która zbiera bardzo dobre recenzje wśród użytkowników portalu Empik.com.

Przedsięwzięcie wsparła fundacja Masz szansę, a o imponujące kwiatowe dekoracje, dzięki którym można było jeszcze bardziej poczuć sielski klimat, zadbała Małgorzata Bielawa z kwiaciarni Szkatułka w Czempiniu. Rozmowę z Aldoną Wleklak poprowadziła Ewa Wojciechowska. Autorem zdjęć, które publikujemy poniżej, jest Piotr Fotek.


Laura Breszka – premiera książki Saga niewoli Aldony Wleklak

Laura Breszka – premiera książki Saga niewoli Aldony Wleklak

Paula Tumala – premiera książki Saga niewoli Aldony Wleklak

Paula Tumala – premiera książki Saga niewoli Aldony Wleklak

Rafał Grabias – premiera książki Saga niewoli Aldony Wleklak

Rafał Grabias – premiera książki Saga niewoli Aldony Wleklak

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×