Premiera marki Julii Wieniawy. Aktorka w secie swojego autorstwa promuje kolekcję w luksusowym sklepie

Premiera marki Julii Wieniawy

Premiera marki Julii Wieniawy

Julia Wieniawa promuje swoją markę. Zdjęcia kolekcji, która znalazła się na Moliera 2, znajdziecie w naszej galerii.

Julia Wieniawa niewątpliwie to obecnie jedno z najgłośniejszych nazwisk w polskim show-biznesie. Popularność młodej artystce przyniosła rola w serialu Rodzinka.pl, w którym wcieliła się w postać Pauli. Przez lata grała u boku Małgorzaty Kożuchowskiej i Tomasza Karolaka, a produkcja otworzyła jej drzwi do kariery.

Julia nie ukończyła studiów aktorskich, ale nie przeszkadza jej to, żeby realizować się w zawodzie i ma na swoim koncie wiele projektów. Wystąpiła już między innymi u Patryka Vegi. Znane są z jej udziałem takie produkcje, jak: Kobiety mafii czy Small world. Zapisała się także w pamięci widzów rolą w horrorze pt. W lesie dziś nie zaśnie nikt.

Wieniawa jest osobą o wielu talentach – wzięła udział w Tańcu z Gwiazdami, który ukończyła na 2. miejscu. Doskonale sobie radzi także z mikrofonem. Jakiś czas temu wykonała cover najnowszego utworu Adele pt. Easy on me i zebrała masę komplementów za interpretację piosenki. W wolnym czasie pracuje również nad debiutanckim albumem, który promuje singiel Na darmo.

Zobacz: Julia Wieniawa chciała poprawić urodę. Efekt okazał się odwrotny: „O Boże, jak ja wyglądam”. Nie wygląda to dobrze

Julia Wieniawa jest też prężnie działającą bizneswoman, a jej marka jest coraz bardziej popularna. W piątek promowała ja w sklepie Moliera 2.

Julia Wieniawa – premiera marki aktorki

Marka Julii Wieniawy powstała z myślą o kobietach i została stworzona przez panie. To ubrania sportowe, które mają być wygodne i sprzyjać na przykład praktykowaniu jogi.

Witaj w świecie LEMISS, w którym dbałość o ciało i umysł są równie ważne. LEMISS to marka, która będzie towarzyszyć Ci w aktywnym stylu życia, na drodze do poznania siebie i ciągłego odnajdywania wewnętrznej siły i głębokiej akceptacji. Chcemy tworzyć coś więcej, niż ubrania – budować społeczność, w ramach której kobiety będą mogły motywować się wzajemnie do pracy nad sobą na wielu płaszczyznach, poszukiwania harmonii w codzienności, troski o zdrowie, kształtowania świadomości i brania życia we własne ręce. […] LEMISS tworzą kobiety dla kobiet. Założycielkami marki są Julia Wieniawa i Roma Janota, reszta zespołu też składa się z dziewczyn. Jesteśmy różne, ale łączy nas wspólna pasja do ruchu, chęć życia w zdrowiu i w zgodzie ze sobą oraz potrzeba stworzenia wspólnoty, w ramach której będziemy mogły uczyć się od siebie i wzajemnie inspirować do zmian – czytamy na stronie marki.

W piątek w salonie Moliera 2 odbyła się premiera marki Julii Wieniawy. Młoda aktorka pozowała wraz z Romą Janotą na tle ubrań z kolekcji marki. Pojawiły się także makijażystka gwiazd Magda Pieczonka, Malwina Wędzikowska, Iga Krefft i Dorota Michałowska. Zdjęcia w naszej galerii.


Julia Wieniawa promuje swoją markę

Julia Wieniawa promuje swoją markę

Julia Wieniawa i Roma Janota promują swoją markę

scena z: Julia Wieniawa, Roma Janota, fot. Piętka Mieszko/AKPA

Julia Wieniawa i Roma Janota promują swoją markę

Julia Wieniawa i Roma Janota promują swoją markę

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×