Orły 2021: Zakochane pary lśniły na czerwonym dywanie. Niektórych z nich nie widzieliśmy na salonach kilka dobrych lat

Orły 2021: pary

Orły 2021: pary

Na gali rozdania Orłów 2021 zjawiła się śmietanka polskiej branży filmowej. To niezwykle ważny dzień dla nominowanych, dlatego też niektóre gwiazdy zabrały na to wydarzenie swoich partnerów. Zobacz kto.

Polskie Nagrody Filmowe, które potocznie nazywane są Orłami, to doroczna nagroda, którą przyznaje Polska Akademia Filmowa w dziedzinie filmu. Niektórzy nazywają je polskimi Oscarami. Po raz pierwszy statuetki rozdano 21 czerwca 1999 roku w warszawskim kinie Capitol. W tamtych czasach nagrody wręczano w dwunastu kategoriach, których z biegiem lat zaczęło przybywać. Galę poprowadzili Piotr MachalicaMaria Pakulnis. W tym roku rolę tą powierzono Grażynie Torbickiej.

Faworytem 23. gali okazał się film 25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy w reżyserii Jana Holoubka. Format otrzymał aż 15 nominacji.

W trakcie wydarzenia zgromadzeni oddali hołd zmarłym aktorom i osobom bezpośrednio związanym z filmem. Gwiazdy pożegnały m.in. rekwizytora Kazimierza Augustyniaka, aktora Piotra Machalicę, aktora Krzysztofa Kowalewskiego, kierowniczkę produkcji Annę Gryczyńską, aktora Ryszarda Kotysa, aktora Zygmunta Malanowicza, producenta Włodzimierza Niderhausa, aktora Wojciecha Pszoniaka, opiekunkę filmowców i kierowniczkę produkcji Barbarę Pec-Ślesicką.

Orły 2021. Kreacje gwiazd na ceremonii: Różczka, Stenka, Wendzikowska, Żmuda-Trzebiatowska

Orły 2021: zakochane pary

Ceremonia wręczenia Orłów 2021 przyciągnęła całą plejadę gwiazd. Na czerwonym dywanie pozowało wiele gwiazd, wśród których prym wiodła Danuta Stenka. Aktorka tego wieczoru zachwyciła wszystkich elegancką stylizacją.

Wręczenie statuetek jest niezwykle doniosłym momentem i dużym wyróżnieniem dla nominowanych, dlatego też niektórzy zdecydowali się zaprosić na to wydarzenie swoje drugie połówki. Na ściance mogliśmy m.in. zobaczyć Magdalenę RóżczkęJana Holoubka, Mary Komasę z partnerem, Macieja Musiałowskiego z Vanessą Aleksander, Zofię Stafiej z partnerem.

Pierwsza z par ma powody do świętowania. Różczka otrzymała nominację w kategorii Najlepsza drugoplanowa rola kobieca za wcielenie się w postać Katarzyny Korejwo, żony Remigiusza w formacie 25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy.

Tego wieczoru również Jan Holoubek, wieloletni partner gwiazdy, odebrał statuetkę w kategorii Odkrycie roku za film 25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy. Para poznała się na planie serialu Lekarze, w którym aktorka wcielała się w jedną z głównych ról. Między nimi szybko zaczęło iskrzyć, mimo że oboje byli w tym czasie w związkach. W 2014 roku zakochani zostali rodzicami Heleny.

W naszej galerii znajdziecie więcej zdjęć par, które pojawiły się na 23. gali rozdania Orłów 2021.


Orły 2021. Pary: Kinga Dębska

Orły 2021. Pary: Kinga Dębska

Orły 2021. Pary: Maciej Musiałowski, Vanessa Aleksander

Orły 2021. Pary: Maciej Musiałowski, Vanessa Aleksander

Orły 2021. Kreacje gwiazd: Mateusz Banasiuk, Magdalena Boczarska

Orły 2021. Kreacje gwiazd: Mateusz Banasiuk, Magdalena Boczarska

Komentarze

 • Gość pisze:

  O jak dobrze poinformowana jesteś że wiesz ze z kotem się przniosła a ja słyszałam że Korcz na kocią sierść jest uczulony i co teraz będzie

 • Gość pisze:

  Musiałowski chłopaka? to raczej jakiś żart

 • Gość pisze:

  Różczka jsk ofiara losu wtych spodniach ,a całkiem fajna babka ,Wilczyński jak wieśniak !

 • Gość pisze:

  Żona Sztura ma obłędne buty :)! Cudo.

 • G12 pisze:

  Chyba że to Korcz nie chce się z nią pokazywać bo jednak żadne cudo ta Vanessa i teraz się chłopak się wstydzi że się tak dał podejść tej młodej.

 • Gość pisze:

  Akurat to Musialowski i Vanessa to nie jest para, on ma chłopaka a ona poderwala na planie Wojennych Dziewczyn starszego kolegę po fachu Marcina Korcza i przeniosła się do niego razem z kotem.

 • Waldemor pisze:

  Aleksander i Musiałowski, jaka to para. Ona przecież żyje z Korczem, ale się nie przyznaje, za stary i mało atrakcyjny dla tej panny. Żoliborz okupuje z kotem, a na ścianki to z takim amerykańskim młodzikiem. No tylko się uczyć od tej pani skaczącej z kwiata na kwiat.

 • Gość pisze:

  Taki lajf patologia jakas konkubin..ty co ścianka to z kimś innym a do tego jeszcze paszt..ty cały czas się uczę więc kazdy zyje po swojemu belgia włosi holandia francja niemcy i dania w finale grunt ze finlandia macedonia albania wygrały emocje cole i kase gratis i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×