Gwiazdy na koncercie TVP „Bo w rodzinie siła”: Edyta Górniak, Ida Nowakowska z synem, Katarzyna Cerekwicka…

Gwiazdy na koncercie TVP Bo w rodzinie siła

Gwiazdy na koncercie TVP Bo w rodzinie siła

Telewizja Polska zorganizowała koncert z okazji Roku Rodziny. Wydarzenie o nazwie Bo w rodzinie siła zgromadziło na scenie wiele sław. Zobaczcie zdjęcia. 

Telewizja Polska w ostatnim czasie organizuje wiele muzycznych wydarzeń o określonej tematyce. Włodarze TVP bardzo dbają o to, by dostarczyć widzom niezapomnianych emocji. W tom roku gwiazdy pojawiły się między innymi na koncercie poświęconym zmarłemu Krzysztofowi Krawczykowi, kilka dni temu zorganizowano występ największych polskich i europejskich muzyków poświęcony Obrońcom Polskich Granic. Ostatni z wymienionych wzbudził sporo kontrowersji. Z krytyką spotkała się między innymi Edyta Górniak, która wykonała wielki przebój Czesława Niemena Dziwny jest ten świat, a także piosenkę Czerwone maki. Gwiazda nie ukrywała, że przykre słowa bardzo ją zabolały.

Już niedługo widzowie będą mieli okazję zobaczyć na scenie wiele sław, które postanowiły uczcić w piękny sposób Rok Rodziny. TVP zorganizowało z tej okazji koncert. Kto się na nim pojawi?

Gwiazdy na koncercie TVP Bo w rodzinie siła

Do sieci trafiły już zdjęcia z koncertu, który Telewizja Publiczna postanowiła zorganizować z okazji Roku Rodziny. Wszystko we współpracy z Fundacją Kresy Historii. Wydarzenie będzie wspierało akcję charytatywną, a wysyłane przez widzów SMS-y zostaną przeznaczone na pomoc najbardziej potrzebującym rodzinom. Całe wydarzenie poprowadzi Tomasz Wolny w duecie z Idą Nowakowską.

Piękna inicjatywa, z której jestem niezwykle dumna, wspaniali artyści na scenie, orkiestra i chór. To widowisko, które poprzez muzykę i teksty piosenek poprowadzi serca w odpowiednią stronę. Zachęcam do wysyłania smsów! – mówi Ida.

Gospodyni Pytania na śniadanie pojawi się nie tylko w roli prowadzącej, ale także jednej z artystek. Razem z Tadeuszem Seibertem znanym z The Voice of Poland zaśpiewa piosenkę Kołysanka dla Okruszka, którą w oryginale wykonuje Seweryn Krajewski. Co ciekawe na scenie pojawi się ze swoim kilkumiesięcznym synkiem Maxem.

Ponadto wydarzenie uświetnią swoją obecnością: Edyta Górniak, Krzysztof Iwaneczko, Golec uOrkiestra, Katarzyna Cerekwicka, Krzysztof Cugowski z synem Krzysztofem Juniorem, Andrzej Lampert, Katarzyna Dereń, Michał Gasz, Ewa Dałkowska, Jerzy Zelnik.

Transmisja koncertu w TVP dopiero 6 stycznia, ale już teraz w naszej galerii możecie zobaczyć zdjęcia.


Katarzyna Cerekwicka - koncert TVP

Katarzyna Cerekwicka - koncert TVP "Bo w rodzinie siła"

Ida Nowakowska-Herndon, Tomasz Wolny- koncert TVP Bo w rodzinie siła

Ida Nowakowska-Herndon, Tomasz Wolny- koncert TVP Bo w rodzinie siła

Edyta Górniak - koncert TVP Bo w rodzinie siła

Edyta Górniak - koncert TVP Bo w rodzinie siła

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×