Gwiazdy wspierają WOŚP 2020: Agnieszka Kaczorowska, Paulina Krupińska, Małgorzata Kożuchowska

WOŚP 2020: Gwiazdy wspierają

WOŚP 2020: Gwiazdy wspierają

28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, jak co roku wsparły gwiazdy: Agnieszka Kaczorowska, Paulina Krupińska, Małgorzata Kożuchowska, Ola Kot, Paweł Małaszyński. Zobaczcie, jak pomagali fundacji.

28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w trakcie. Gwiazdy nie zawiodły i tym razem. Zbierały datki jako wolontariusze, oddawali na licytacje cenne przedmioty lub też swoje towarzystwo. Wspierały akcję w social mediach, zachęcając Polaków do wspierania fundacji.

WOŚP 2020: Gwiazdy wspierają fundację Jurka Owsiaka

Aby wspomóc WOŚP w zbiórce pieniędzy na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia i zdrowia dzieci potrzebujących różnego rodzaju operacji (fundacja WOŚP postanowiła skupić się w tym roku przede wszystkim na takich dziedzinach medycyny dziecięcej jak chirurgia ogólna, kardiochirurgia czy neurochirurgia), przekazały fanom nie lada gratki. Wsparły też fundację zbierając pieniądze na ulicy.

Z każdego zakątka świata, a przede wszystkim z zimnej Polski, rozgrzanej 28. Finałem do czerwoności, WOŚP wspierali: Agnieszka Kaczorowska, Paulina Krupińska, Małgorzata Kożuchowska, Ola Kot, Paweł Małaszyński, Grażyna Wolszczak, Małgorzata Rozenek, Radek Majdan, Karolina Gorczyca, Jacek Jeshke, Agnieszka Kotńska, Kasia Sokołowska, Marta Żmuda Tzrebiatowska, Mateusz Janicki, Magdalena Cielecka, Julia Wieniawa, Kinga Rusin, Piotr Kraśko, Agnieszka Chylińska, Beata Tadla.

Zobaczcie zdjęcia w naszej galerii.

Małgorzata Rozenek i Radek Majdan zachęcają do wpłacania datków wirtualnie. Jeśli ktoś nie może wyjść z domu, może wpłacić pieniądze on-line.

(…) wystarczy że wejdziesz na stronę wirtualnego serca WOŚP na wspieram.to i dokonasz wpłaty nie wychodząc z domu. Teraz każdy może grać w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy (…) – napisała Rozenek.

View this post on Instagram

Już dziś, widzimy się na finale @fundacjawosp ????❤️ to piękny dzień dla nas wszystkich ????❤️ to święto radości, miłości, empatii i solidarności. W ten dzień, nie powinno być podziałów, bo razem możemy więcej ❤️ gramy do końca świata i jeden dzień dłużej ❤️????????????????????????????????????????❤️ szukajcie wolontariuszy z puszkami @fundacjawosp i wrzućcie ile możecie. Jeżeli z różnych przyczyn, nie możesz osobiście stawić się na finale, to pamiętaj o wirtualnym sercu @fundacjawosp m.in. ja i mój mąż mamy ogromny zaszczyt być jego ambasadorami ???? wystarczy że wejdziesz na stronę wirtualnego serca WOŚP na wspieram.to i dokonasz wpłaty nie wychodząc z domu. Teraz każdy może grać w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy ????❤️ ????Niedługo widzimy się na ulicach Warszawy ???? Będziecie?????

A post shared by Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek) on

Można wylicytować dzień z Małgorzatą Kożuchowską.

(…) Pomagamy, bo lubimy! Pomagamy, bo niesienie pomocy to niesienie dobra! Bo dobro zbliża, daje poczucie sensu, niesie nadzieję! Pomagamy, bo chcemy! Nie bójmy się pomagać!!! https://allegro.pl/oferta/dzien-z-malgorzata-kozuchowska-8799567909 – napisała na Instagramie.

Czujemy,  że wspólnie idziemy po nowy rekord! Brawa dla gwiazd, że są tam, gdzie potrzeba.

Zobacz: WOŚP 2020: Nie tylko Nobel od Olgi Tokarczuk. Oto, co przekazały inne wielkie gwiazdy


Agnieszka Kaczorowska - wspiera WOŚP 2020

Agnieszka Kaczorowska - wspiera WOŚP 2020

Paulina Krupińska - wspiera WOŚP 2020

Paulina Krupińska - wspiera WOŚP 2020

Małgorzata Kożuchowska - wspiera WOŚP 2020

Małgorzata Kożuchowska - wspiera WOŚP 2020

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×