Gwiazdy na Warsaw Fashion Day: Anna Głogowska, Danuta Błażejczyk, Monika Miller

Gwiazdy na Fashion Day

Gwiazdy na Fashion Day

Gwiazdy na Warsaw Fashion Day: Anna Głogowska, Danuta Błażejczyk, Monika Miller. Zdjęcia niesamowitych stylizacji gwiazd.

W Warszawie odbył się Warsaw Fashion Day. Odkąd obostrzenia zostały poluzowane, gwiazdy chętnie pojawiają się na wszelkiego rodzaju eventach. W środę 6 października nie zabrakło kolorowych stylizacji.

Gwiazdy na Warsaw Fashion Day. Kto się pojawił?

Niektórzy twierdzą, że moda to nałóg, zachcianka, rozrywka, inni, że jest to oderwanie się od problemów. Inni, że to sposób bycia, sposób na odzwierciedlenie własnej osobowości. Z upływem czasu pojawiało się wiele krytyki dla tych, którzy podążają za modą i traktują ją jako styl życia. Każda osoba ma własny gust, preferencje i dokonuje własnych wyborów.

Nie da się jednak ukryć, że moda stała się nieodzowną częścią naszego życia. Wydarzenia branżowe przyciągają zawsze wiele gwiazd. Nie inaczej było w środę na Warsaw Fashion Day. Fotoreporterom pozowali: Anna Głogowska, Danuta Błażejczyk, Monika Miller, Beata Chmielowska-Olech, Viganna Papina, Sylwia Nowak, Bartosz Kloch, Paweł Stasiak, Sandra Knoll.

Zdjęcia w naszej galerii.

Krystyna Mazurówna na Warsaw Fashion Day

Krystyna Mazurówna od lat zaskakuje swoją ekscentryczną osobowością. Tancerka sympatię widzów zdobyła dzięki ocenianiu uczestników w programie Got to Dance. Tylko taniec. Choreografka dała się poznać z niecodziennego usposobienia i niezwykłej energii. Prywatnie jest szczęśliwą mamą i babcią. Mimo upływającego czasu nie przestaje zaskakiwać ogromem energii. Kiedy pojawiła się na Warsaw Fashion Day od razu rzuciła się w oczy jej niezwykła stylizacja. Kolorowe włosy, długi sweter w asymetryczne wzory i kolorowa parasolka zdecydowanie wyróżniały ją z tłumu.


Natalia Fok - Warsaw Fashion Day

Natalia Fok - Warsaw Fashion Day

Jan Pyrek - Warsaw Fashion Day

Jan Pyrek - Warsaw Fashion Day

Kris Florek - Warsaw Fashion Day

Kris Florek - Warsaw Fashion Day

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×