Gwiazdy na VIP Cross 2021: Maja Hyży, Przemysław Saleta, Karolina Pilarczyk, Agata Załęcka…

VIP Cross 2021

VIP Cross 2021

Plejada gwiazd pojawiła się na gali VIP Cross 2021. Znani i lubiani pokazali swoje umiejętności za kółkiem. Zobaczcie, kto gościł na plenerowej imprezie.

Pandemia na bardzo długi czas sprawiła, że życie towarzyskie musiało się zatrzymać. Większość osób spędziła miniony rok w zaciszu własnego domu. Choroba cały czas rozprzestrzeniała się po świecie, a w krytycznym momencie wprowadzono liczne obostrzenia. Zagrożenie nie ominęło także Polski. Obywatele musieli przestrzegać licznych ograniczeń, a przede wszystkim unikać gromadzenia się, by nie ułatwiać wirusowi przemieszczania się. Wraz z wprowadzeniem szczepionki i nadejściem wiosny liczba chorych zaczęła spadać. Z początkiem lata rząd postanowił mocno poluzować obostrzenia. Do normy wróciło nie tylko życie prywatne, ale także show-biznes.

Już od kilku tygodni ponownie odbywają się koncerty, wydarzenia sportowe z udziałem publiczności, a także imprezy masowe. Gwiazdy znowu mogły wyjść z domu, by spotkać się z fanami i uczestniczyć w eventach.

Gwiazdy na VIP Cross 2021. Kto pojawił się na wydarzeniu?

Już od wielu lat odbywa się wydarzenie pod nazwą Vip Cross, które ma na celu promowanie bezpiecznej jazdy samochodem. Wszystkiemu towarzyszy także charytatywna gala. Nie brakuje zatem gwiazd, które swoją obecnością chcą wesprzeć tę ważną inicjatywę. W tym roku ponownie odbyła się impreza plenerowa,  w której uczestniczyły najbardziej znane nazwiska w show-biznesie.

Na wydarzeniu, które odbyło się dzisiejszego ranka, pojawili się: Maja Hyży, Przemysław Saleta, Dariusz Wieteska z żoną, Agata Załęcka, Monika Richardson i Konrad Wojterkowski, Iwona Węgrowska, Małgorzata Tomaszewska z synkiem, Adam Kraśko, Karolina Pilarczyk, Eliza Gwiazda, Jarosław Kret.

Znani i lubiani chętnie wsiadali do terenowych samochodów i pokazywali, co potrafią za kółkiem. Przemysław Saleta dał prawdziwy popis off-roadowej jazdy, ale świetnie za kierownicą poradziła sobie także Maja Hyży. Małgorzata Tomaszewska na wydarzenie przybyła z synkiem, a jej pociecha była żywo zainteresowana wszystkimi mi autami, które pojawiły się na placu.

Pogoda idealnie dopisała, a plenerowe wydarzenie przyciągnęło prawdziwe tłumy. W naszej galerii możecie zobaczyć zdjęcia z rajdu.


Przemysław Saleta, Agata Załęcka - VIP Cross 2021

Przemysław Saleta, Agata Załęcka - VIP Cross 2021

Przemysław Saleta, Jarosław Kret - VIP Cross 2021

Przemysław Saleta, Jarosław Kret - VIP Cross 2021

Przemysław Saleta - VIP Cross 2021

Przemysław Saleta - VIP Cross 2021

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×