Gwiazdy na premierze filmu „Small World”: Julia Wieniawa, Natalia Siwiec, Marieta Żukowska

Gwiazdy na premierze Small World

Gwiazdy na premierze Small World

Julia Wieniawa, Natalia Siwiec, Enrique Arce... Gwiazdy pojawiły się na premierze filmu Small World Patryka Vegi. Zobaczcie zdjęcia z wydarzenia.

Pandemia koronawirusa i obostrzenia nałożone przez rząd Mateusza Morawieckiego sprawiły, że gwiazdy przez kilka miesięcy nie mogły gościć na branżowych imprezach. Od pewnego czasu część restrykcji została zniesiona. Ponownie zaczęto organizować wydarzenia, na których znane osoby chętnie się pojawiają.

Gwiazdy na premierze filmu Small World Patryka Vegi

Nie inaczej było we wtorkowy wieczór, gdy odbyła się premiera filmu Small World Patryka Vegi. Film obejrzało sporo osób. Wśród nich nie brakowało gwiazd. Jedną z nich była Julia Wieniawa, która w produkcji gra jedną z głównych ról. Chętnie pozowała do zdjęć i eksponowała swoją piękną stylizację.

Aktorka postawiła na czerwień. Wybrała długą do ziemi, połyskującą suknię na ramiączkach, która ma rozcięcie na nogę. Dobrała do niej sandały na obcasie oraz zgrabną torebkę w kolorze kreacji. Postawiła na rozpuszczone, pofalowane włosy, a także profesjonalny makijaż, w którym główną rolę odegrało podkreślone oko.

Oprócz Wieniawy na premierze Small World pojawili się także: Marieta Żukowska, Piotr Stramowski, Enrique Arce, Sally Day, Montserrat Roig de Puig, Andris Keiss, Patryk Vega, Natalia Siwiec, Marcela Leszczak, Izabella Budryn, Ola Ciupa, Kubańczyk, Eliza Gwiazda, Agnieszka Kawiorska, Ola Nowak, Magdalena Antosiewcz, Anna Janik, Dagmara Szewczyk, Michał Witkowski, Krzysztof Czeczot, Sylwia Peretti, Łukasz Porzuczek.

Zdjęcia w galerii.

O czym jest film Small World?

Small World to film, w którym poruszono temat handlu dziećmi. Jak wynika z opisu, który podaje serwis filmweb.pl, w tajemniczych okolicznościach sprzed rodzinnego domu zostaje uprowadzona dziewczynka. Jedynym śladem zajścia pozostaje widziana w okolicy rosyjska ciężarówka:

Matka dziewczynki (Marieta Żukowska), wspierana przez policjanta Roberta (Piotr Adamczyk), wyrusza w pościg, ale nie jest w stanie zatrzymać porywaczy. Po latach, wciąż gnębiony wyrzutami sumienia Robert wpada na trop, który pozwala mu wrócić do sprawy. Odkryte na miejscu eksplozji rosyjskiej kamienicy dowody naprowadzają go na ślad międzynarodowej szajki przestępczej. Tymczasem w Bangkoku, nastolatka Ola (Julia Wieniawa) jest zmuszana spełniać wszystkie zachcianki bogatego biznesmena — podaje portal.

Produkcja zagości w kinach od piątku, 10 września.


Katarzyna Słomińska, Patryk Vega - premiera Small World

Katarzyna Słomińska, Patryk Vega - premiera Small World

Katarzyna Słomińska, Patryk Vega - premiera Small World

Katarzyna Słomińska, Patryk Vega - premiera Small World

Julia Wieniawa - premiera Small World

Julia Wieniawa - premiera Small World

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×