Gwiazdy na pokazie MMC: Lara Gessler, Edyta Herbuś, Olga Bołądź

Gwiazdy na pokazie MMC

Gwiazdy na pokazie MMC

Lara Gessler i Piotr Szeląg, Edyta Herbuś, Olga Bołądź, Kasia Stankiewicz, Joanna Horodyńska... Gwiazdy pojawiły się na pokazie mody. Zdjęcia.

Duet MMC, czyli Ilona Majer i Rafał Michalak, wrócili po pandemii z pokazem mody. 2021 rok zapisze się w ich historii jako rok szczególny, bo jubileuszowy. Projektanci świętują bowiem 25-lecie na rynku mody w Polsce.

Zobacz także: Znane osoby na pokazie charytatywnym „Gwiazdy Dzieciom”: Monika Richardson, Magda Narożna, Joanna Moro

Na imprezie licznie pojawiły się gwiazdy.

Gwiazdy na pokazie mody: Gessler, Herbuś, Bołądź, Stankiewicz, Horodyńska…

MMC Studio to prostota i czyste formy, które są oparte na bardzo nowoczesnych tkaninach. Zostało stworzone przez duet absolwentów Katedry Ubioru ASP w Łodzi – Ilonę Majer i Rafała Michalaka. Docenieni przez znawców świata mody oraz polskie gwiazdy, w poniedziałkowy wieczór  zaprezentowali swoją najnowszą kolekcję.

Po przerwie w eventach spowodowanej pandemią, na poniedziałkowym pokazie mieliśmy do czynienia z prawdziwym wysypem gwiazd: Lara Gessler, Piotr Szeląg, Edyta Herbuś, Olga Bołądź, Kasia Stankiewicz, Joanna Horodyńska, Kasia Sokołowska, Dawid Woliński, Robert Kupisz, Dominika Gawęda, Gabi Drzewiecka, Anna Dec, Anna Nowak, Marta Gąska, Anna Męczyńska, Sylwia Nowak.

Wszyscy z uśmiechami na twarzach pozowali fotoreporterom. Po wielu miesiącach zamknięcia panie mogły wskoczyć w piękne ubrania i zaprezentować się na imprezie. Uwagę przykuwała Kasia Stankiewicz w czarnym garniturze, który połączyła z topem podkreślającym jej płaski brzuch. Zachwyciła także Lara Gessler, która pojawiła się w długiej sukni boho. Prezentowała się rewelacyjnie.

Zajrzyjcie do naszej galerii.


Katarzyna Sokołowska na pokazie MMC

Katarzyna Sokołowska na pokazie MMC

Lara Gessler na pokazie MMC

Lara Gessler na pokazie MMC

Lara Gessler, Piotr Szeląg na pokazie MMC

scena z: Lara Gessler, Piotr Szeląg, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×