Festiwal Weselnych Przebojów – Mrągowo 2021: Romanowska, Kajra i Sławomir, Magda Narożna

Koncert w Mrągowie

Koncert w Mrągowie

Elżbieta Romanowska, Klaudia Halejcio, Rafał Maserak, Kajra i Sławomir... Gwiazdy na 5. Festiwalu Weselnych Przebojów - Mrągowo 2021. Zdjęcia.

13 sierpnia w amfiteatrze nad jeziorem Czos odbył się 5. Festiwal Weselnych Przebojów – Mrągowo 2021. Gospodarzami wydarzenia byli Elżbieta Romanowska i Rafał Maserak, czyli festiwalowe małżeństwo z 5-letnim stażem oraz para młoda: znana wszystkim aktorka Klaudia Halejcio i Łukasz Żak, popularny stand-uper.

Festiwal Weselnych Przebojów w Mrągowie przypomina najbardziej ślubne przeboje. Tym razem Ela Romanowska i Rafał Maserak zostali świadkami na ślubie brata Rafała – Łukasza i jego żony Klaudii, którzy decyzję o ślubie podjęli pod presją. Nie tylko miłość pchnęła ich przed ołtarz, ale także niespodziewana ciąża.

Zobacz także: Halejcio krótko po porodzie włożyła suknię ślubną. Tak zjawiskowej panny młodej dawno nie widzieliśmy!

Publiczność świetnie bawiła się przy utworach prezentowanych przez gwiazdy. Kto się pojawił?

5. Festiwal Weselnych Przebojów – Mrągowo 2021. Jakie gwiazdy się pojawiły na wydarzeniu?

Weselne szaleństwo rozpoczął zespół Golec uOrkiestra z taneczną wersją przeboju Ściernisko. Po wiązance weselnych przyśpiewek górale sięgnęli po hit Słodycze. Następnie pojawili się Piękni i Młodzi na czele z Magdaleną Narożną.

To jest ogromny zaszczyt, że znów możemy wystąpić na tej weselnej scenie – mówiła wokalistka, zachęcając publiczność do skandowania piękni, młodzi, zarąbiści przy przeboju Ona jest taka cudowna.

Na mrągowskim weselu Polsatu widownię rozkręcali, oprócz wspomnianych już prowadzących: Sławomir, Kajra, Master, Magdalena Narożna, Michał Wiśniewski, Boys, Golec uOrkiestra, Poparzeni Kawą Trzy, Classic, Mig, Weź Nie Pytaj, Trubadurzy & Krzysztof Krawczyk Jr. Całości doglądała Nina Terentiew.

Zobacz także: Czego obawia się Krzysztof Krawczyk junior przed debiutem w Mrągowie? „Ze względu na moją chorobę muszę jednak uważać…”. Będzie też dedykacja dla taty

Zdjęcia w naszej galerii.


Magda Narożna - 5. Festiwal Weselnych Przebojów - Mrągowo 2021

Magda Narożna - 5. Festiwal Weselnych Przebojów - Mrągowo 2021

Piękni i Młodzi - 5. Festiwal Weselnych Przebojów - Mrągowo 2021

Piękni i Młodzi - 5. Festiwal Weselnych Przebojów - Mrągowo 2021

Magda Narożna - 5. Festiwal Weselnych Przebojów - Mrągowo 2021

scena z: Magdalena Narożna, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×