Plejada gwiazd na premierze filmu „Dom Gucci”: Socha, Janachowska, Przetakiewicz, Zielińska

Gwiazdy na premierze filmu „Dom Gucci”

Gwiazdy na premierze filmu „Dom Gucci”

Premiera filmu Dom Gucci przyciągnęła plejadę gwiazd. Kto się pojawił na czerwonym dywanie? Zobacz, jak wyglądały Izabela Janachowska, Małgorzata Socha, Joanna Przetakiewicz, Klaudia El Dursi, Iwona Węgrowska i wiele innych.

Dom Gucci był jednym z najbardziej wyczekiwanych filmów roku. Wszystko za sprawą gwiazdorskiej obsady. W głównej role wcielili się Lady GagaAdam Driver. Jeszcze przed premierą produkcja wzbudzała wiele emocji. Format po raz pierwszy został wyświetlony 9 listopada w Londynie. A 24 listopada najnowsze dzieło Ridleya Scota trafi do amerykańskich kin. Dziś nadszedł czas na Polskę. Ta impreza nie mogła odbyć się bez udziału gwiazd. Kto pozował na ściance?

Gwiazdy na premierze filmu Dom Gucci. Jak wyglądały?

Pandemia koronawirusa odmieniła losy ludzi na całym świecie, a przy tym odcisnęła swoje piętno na przedstawicielach świata show-biznesu. Wprowadzone przez rząd restrykcje do maksimum ograniczyły im możliwość uczestnictwa w kolejnych projektach zawodowych oraz imprezach branżowych. Organizatorzy jednak robili co w swojej mocy, by nie odwoływać zaplanowanych z wyprzedzeniem premier, przenosząc wydarzenia do sieci. Mimo że było to ciekawym doświadczeniem, w praktyce nie zawsze się sprawdzało.

Każde wyjście na premierę filmową, to dla gwiazd okazja do tego, by pokazać się w zjawiskowych kreacjach. Tych nie brakowało na premierze Domu Gucci. Na czerwonym dywanie pozowali: Małgorzata Socha, Karolina Pisarek, Roger Salla, Angelika Mucha, Łukasz Jemioł, Aleksander Sikora, Edyta Zając, Joanna Przetakiewicz, Rinke Rooyens, Katarzyna Zielińska, Izabela Janachowska, Dawid Woliński, Anna Kalczyńska, Anna Maria Sieklucka, Klaudia El Dursi, Sandra Staniszewska, Jakob Kosel, Julia Chatys, Michał Witkowski, Joanna Majstrak, Iwona Węgrowska, Karolina Szostak, Małgorzata Tomaszewska, Olga Chajdas, Michał Mikołajczak, Magda Bereda, Karolina Szostak.

Zdjęcia w naszej galerii.

O czym jest film Dom Gucci?

Autorami scenariusza do filmu są Becky Johnston i Roberto Bentivegna, który stworzyli na podstawie książki Sary Gay Forden Dom GucciPotęga mody, szaleństwo pieniędzy, gorycz upadku. Główną bohaterką jest Patrizia Reggiani (Lady Gaga), była żona Maurizio Gucciego (Adam Driver). Piękna kobieta dzięki wstawiennictwu męża przebojem wdarła się do modowego imperium. Byli małżeństwem przez 12 lat, jednak później w ich relacji nastąpił kryzys. Mężczyzna powiadomił, że wyjeżdża w podróż służbową, z której już nigdy nie wrócił do domu.

Maurizio przeprowadził się do kochanki i wierzył, że wszystko jest na dobrej drodze do tego, by stworzył z nią szczęśliwy związek. W krótkim czasie jednak zrozumiał, jak bardzo się mylił. Patrizia postanowiła zemścić się na niewiernym partnerze, zlecając jego zabójstwo. 27 marca 1995 roku Gucci został zastrzelony w swoim biurze. Reggiani nie pozostała bezkarna. Sąd skazał ją na 29 lat pozbawienia wolności. Po latach ich pociechy stwierdziły, że do rodzinnej tragedii doprowadził guz mózgu, który jednak został usunięty operacyjnie trzy lata przed śmiercią Gucciego.

O tym wydarzeniu było bardzo głośno w mediach. Kobieta została nazwana przez nie Czarną Wdową. Ostatecznie sąd w 2016 roku postanowił zwolnić ją z dalszego odbywania kary po spędzeniu 18 lat za kratami.

Poniżej możecie obejrzeć zwiastun filmu.

Wybierzecie się do kin, by obejrzeć Dom Gucci?


Małgorzata Socha - premiera filmu „Dom Gucci”

Małgorzata Socha - premiera filmu „Dom Gucci”

Izabela Janachowska - premiera filmu „Dom Gucci”

Izabela Janachowska - premiera filmu „Dom Gucci”

Joanna Przetakiewicz, Rinke Rooyens - premiera filmu „Dom Gucci”

fot. AKPAJoanna Przetakiewicz, Rinke Rooyens - premiera filmu „Dom Gucci”

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×