Gwiazdy na pokazie mody w Krakowie: Edyta Herbuś, Karolina Szostak, Kasia Glinka, Ewa Minge

Kraków pokaz mody

Kraków pokaz mody

Do Krakowa zjechało sporo gwiazd, które wzięły udział w imprezie organizowanej przez Dorotę Wróblewską. Na modowym wydarzeniu Cracow Fashion Square 2019 pojawiły się m.in. Karolina Szostak, Edyta Herbuś i Joanna Racewicz. Zobacz zdjęcia.

Kraków na drugi weekend maja zmienił się w polską stolicę mody. Do serca małopolski zjechały najpopularniejsi polscy projektanci, którzy w ramach Cracow Fashion Square 2019 zaprezentowali swoje kolekcje na najbliższy sezon. Licznie zebrana publiczność miała okazję zobaczyć kreacje przygotowane przez Evę Minge czy Natalię Jaroszewską. Największym zainteresowaniem wśród fotoreporterów cieszył się pokaz tej drugiej.

Wszystko za sprawą gwiazd, które tym razem nie zasiadły w pierwszych rzędach, a wystąpiły jako modelki. Na wybiegu kolorowe, pełne pięknych wzorów suknie dumnie prezentowały m.in. Karolina Szostak, Edyta HerbuśKasia Glinka, Joanna Racewicz i Rozalia Mancewicz. Pięknie panie oklaskiwali znajomi z branży, wśród nich przystojny Michał Mikołajczak.

Która z gwiazd wypadła najlepiej? Zobaczcie zdjęcia.

Zobacz: Julia Wieniawa promuje festiwal Polsatu w limonkowym komplecie. Cena jej mini torebki zwala z nóg! Tyle kosztuje luksus

Zobacz: Tylko Michał Szpak mógł włożyć taki komplet! Jego sweter i kosmiczne kozaczki były największym hitem konferencji Polsatu!

Zobacz: Marta Gałuszewska miała wypadek! Najnowsze zdjęcia gwiazdy wywołały poruszenie w sieci


Karolina Szostak – Cracow Fashion Square 2019

Karolina Szostak – Cracow Fashion Square 2019

Katarzyna Glinka – Cracow Fashion Square 2019

Katarzyna Glinka – Cracow Fashion Square 2019

Rozalia Mancewicz – Cracow Fashion Square 2019

Rozalia Mancewicz – Cracow Fashion Square 2019

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×