Faworyt „The Voice” odpadł w finale jako pierwszy. Skomentował dla nas wyniki głosowania widzów [WIDEO]

Wiktor Dyduła o The Voice of Poland

Wiktor Dyduła o The Voice of Poland

The Voice of Poland 12. Wielki finał za nami. Wiktor Dyduła opowiedział o współpracy z Tomsonem i Baronem. Jak ich ocenił w roli trenerów? Sprawdzili się?

Wielki finał 12. edycji The Voice of Poland za nami. W sobotę o zwycięstwo w programie walczyli: Rafał Kozik, Wiktor Dyduła, Bartosz Madej oraz Marta Burdynowicz. To widzowie głosowali na swojego faworyta. Jako pierwszy szansę na zwycięstwo stracił Wiktor. Rafał wkrótce później podzielił losy kolegi i zajął trzecie miejsce. O wygraną otarł się Bartosz, jednak przewagą głosów zwyciężyła Marta.

Wiktor Dyduła o współpracy z Tomsonem i Baronem

Wiktor Dyduła odpadł z programu jako pierwszy. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post opowiedział o przegranej w The Voice of Poland. Spodziewał się takiego werdyktu?

Spodziewałem się wszystkiego. Jesteśmy tutaj w czwórkę, każdy mógł odpaść, każdy mógł przejść dalej i cieszę się, że miałem okazję być w finale, bo to jest niezwykła dla mnie sprawa. Przede wszystkim cieszę się, że w półfinale miałem okazję przedstawić swój utwór. Na tym zależało mi od początku najbardziej, żeby pokazać to, co robię na co dzień, jaki jestem i jaką muzykę tworzę. I już byłem spełniony. Finał był tylko takim dodatkiem. Oczywiście fajnie byłoby przejść dalej i jeszcze zaprezentować dwa utwory. To byłaby niesamowita sprawa, ale cieszę się z tego, że tak się potoczyło, jak jest, tak miało być i teraz już idę myślami dalej do własnej płyty.

Muzyk zdradził, czy czuje się zwycięzcą czy przegranym. Opowiedział również, jak wyglądała jego współpraca z Tomsonem i Baronem:

Czuję się totalnie wygrany. Spełniony, że mogłem pokazać własny utwór i że poznałem tyle osób. Cieszę się, że trafiłem do chłopaków, bo czuję, że ten kontakt jeszcze będzie i już rozmawiałem z Baronem o ewentualnych rzeczach, które moglibyśmy nawet sami porobić, więc jestem bardzo szczęśliwy, że tak się wszystko potoczyło, i że zgłosiłem się do programu.

Trzymamy kciuki za karierę Wiktora. Jesteście jego fanami?


Wiktor Dyduła - Finał The Voice of Poland 12

Wiktor Dyduła - Finał The Voice of Poland 12

Wiktor Dyduła

Wiktor Dyduła

Tomson i Baron, Wiktor Dyduła

Tomson i Baron, Wiktor Dyduła

Komentarze

  • Viki pisze:

    Cwaniak i tyle ,ten cały Dyduła miny stroił jak nie normalny

  • GośćInka pisze:

    Wiktor, jesteś wygrany,dla mnie i czytam, że dla wielu innych osób. Jesteś jakiś, wyjątkowy,rozpoznawalny ,świetny wokal. Nieraz o Tobie usłyszymy, osobiście czekam na Twoją płytę

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×