Tomson i Baron komentują porażkę Wiktora Dyduły w finale „The Voice”. Nie potrafili ukryć emocji [WIDEO]

Tomson i Baron

Tomson i Baron

Tomson i Baron nie odnieśli wielkiego sukcesu w finale 12. edycji programu The Voice of Poland. Wiktor Dyduła z ich drużyny odpadł jako pierwszy. Jak sto skomentowali? Nie potrafili ukryć emocji. 

Wczoraj odbył się kolejny już finał programu The Voice of Poland. Po raz dziesiąty w roli jurorów i trenerów pojawili się w tym formacie członkowie zespołu Afromental, czyli Tomson i Baron. Wokalista i gitarzysta są jednymi z największych gwiazd show i chyba nikt nie potrafi wyobrazić sobie tego formatu bez ich udziału. Miniony wieczór przepełniony był wielkimi emocjami. O zwycięstwo walczyło czworo uczestników, którzy przeszli przez wszystkie etapy talent show. Byli to: Marta Burdynowicz z drużyny Justyny Steczkowskiej, Wiktor Dyduła z drużyny Tomsona i Barona, Bartosz Madej z drużyny Marka Piekarczyka i Rafał Kozik z drużyny Sylwii Grzeszczak.

Najwięcej głosów widzów zdobyła, reprezentantka drużyny Justyny Steczkowskiej o to ona sięgnęła po główną nagrodę. Wiele osób stawiało jednak na to, że trafi ona do rąk podopiecznego Tomsona i Barona. Jak komentują oni porażkę Wiktora?

Tomson i Baron komentują przegraną Wiktora Dyduły

Tomson i Baron, chociaż są już weteranami w roli trenerów, to jedynie raz udało im się zwyciężyć. W 10. edycji programu główną nagrodę zgarnęła reprezentantka ich drużyny, czyli Alicja Szemplińska. Wielu fanów liczyło na to, że i tym razem będą triumfować za sprawą talentu Wiktora. Niestety w ostatecznej rywalizacji odpadł on jako pierwszy. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post trenerzy skomentowali porażkę swojego podopiecznego. Czy byli na to przygotowani?

Absolutne zaskoczenie. Każdy był brany pod uwagę jako zwycięzca, bo to była finałowa czwórka. Sentymentalnie i artystycznie stawiałem na Wiktora. Myślę, że nie definiuje artysty, kto wygrywa ten program, tylko to, kto po tym programie potrafi unieść presję i ciężar tej rozpoznawalności i przekuć to na swoją karierę solową, więc trzymam kciuki – powiedział w rozmowie z reporterką Jastrząb Post Baron.

Tomson dodał:

Zaskoczenie na pewno było. Ale decyzje ludzi są nie do przeskoczenia i nie do wykrycia, jak to będzie. Szykowaliśmy się na wszystko. Ale tak naprawdę w najważniejszym momencie nadeszła informacja, iż życiowy cel, ten pierwszy cel, został spełniony. Piosenka Wiktora została wybrana jako ta pierwsza. Po to my tak naprawdę tu przychodzimy i po to się staramy. Żeby ci ludzie poczuli się pewnie. Żeby zaczęli być kreatywni, żeby zaczęli interpretować. I tak naprawdę cel osiągnięty.

Dobrze wiesz, że tęsknię – Wiktor Dyduła. Sprawdźcie singiel. Kibicowaliście Wiktorowi?


Wiktor Dyduła - Finał The Voice of Poland 12

Wiktor Dyduła - Finał The Voice of Poland 12

Wiktor Dyduła - Finał The Voice of Poland 12

Wiktor Dyduła - Finał The Voice of Poland 12

Wiktor Dyduła

Wiktor Dyduła

Komentarze

 • Gość pisze:

  Tak szczerze powiem: nie ma o czym mówić!

 • W.S. pisze:

  Czy tylko ja zauważyłam, że co edycja na zmianę wygrywa raz chłopak, raz dziewczyna ? I tak w kółko od początku istnienia VOP. Od samego początku wiadomo kto wygra, dziwie się, że nikt tego nie zauważył

 • Gość pisze:

  Po raz pierwszy całkowicie zgadzam się z werdyktem Nas wszystkich czyli publiczności…cudny głos który udźwignie wszystko.Marta ma głos już gotowy na scene ..Wiktora faworyzowano od początku tak jak Marek Karolinę, ładny głos jeszcze Bartek-milo się go słucha

 • Szamanka pisze:

  Cały czas trzymałam kciuki za Martę B. piękny głos,a utwór który zaśpiewały razem z Justyna był przecudny…Pozostali panowie mieli głosy jakich wiele…

 • Gość pisze:

  Dla mnie był najlepszy, zaraz po nim Bartek. Wygrała osoba bez pomysłu na siebie ale może to i lepiej przynajmniej chłopcy będą mogli tworzyć coś po swojemu a nie jak im wytwórnia kazać będzie.

 • Gość pisze:

  Stał się już na pewnym etapie zbyt pewny zwycięstwa..i to go zgubiło.

 • Gość pisze:

  Najsłabszy finał ever ,edycja na b niskim poziomie ,Dydula cieniutki .

 • Gość pisze:

  A wg mnie Wiktor Dyduła nie jest wyjątkowy. Śpiewa jak wielu mężczyzn.

  • Monia pisze:

   No… Jak Martyniuk, Sławomir i Bayerfuul, albo mlodzi i piekni….tak, masz rację 🤣🤣🤣

  • Gość pisze:

   Generalnie w Polsce potrzeba Muzyków…ogólnie Ludzi otwierających oczy Nam wszystkim na te prawdy, czy wzajemne relacje, które w dzisiejszych czasach przestają być ważne…Powiem tak:
   Przekaz, wiążące się z nim emocje, uczucia które niejednokrotnie bywają tym co Sami przeżywamy…to powinno definiować Prawdziwego Artystę. I oni czy będą pierwszymi, czy ostatnimi zawsze się obronią…
   Nie wygląd…a to co masz do przekazania, świadczy o tym czy będzie za tym szedł tłum, czy nie…
   Tak się już przyjęło, że wszystko co się pojawi świeżego, niejakiego czy też w pełni wartościowego staje się w oczach Nas Samych tylko powodem do krytyki..
   Pytanie brzmi: w którą stronę zmierzamy?
   I nie ważne za Którym z tych talentów jesteśmy…poddajemy w wątpliwość WSZYSTKO.
   Póki Ktoś nie odważy się wkroczyć w Nasze podwórko..

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×