Mentorka Tatiana była menadżerką Kasi Cichopek. Po latach zastanawia ją tylko jedno: „Skąd pomysł, że…” [WIDEO]

Tatiana Mindewicz-Puacz o pracy z Kasią Cichopek

Tatiana Mindewicz-Puacz o pracy z Kasią Cichopek

Tatiana Mindewicz-Puacz to ekspertka z dziedziny rozwoju osobistego. Od ponad dwóch dekad jest obecna w polskim show-biznesie. Na początku swojej kariery była menadżerką Katarzyny Cichopek. Jak wspomina czas, gdy współpracowała z Kasią?

Tatiana Mindewicz-Puacz to jedna z bardziej lubianych gwiazd stacji TVN. Błyskawicznie zaskarbiła sobie sympatię telewidzów, pojawiając się w roli mentorki w programie Projekt Lady. Od 2016 roku stara się służyć uczestniczkom swoją dobrą radą i pomóc im uporać się z problemami emocjonalnymi. Ze względu na swój ogromny autorytet w dziedzinie rozwoju osobistego i coachingu Tatiana często jest zapraszana w roli eksperta także do innych produkcji. Regularnie możemy ją spotkać między innymi w Dzień Dobry TVN.

Tatiana Mindewicz o współpracy z Katarzyną Cichopek. Czy mają kontakt?

Tatiana Mindewicz-Puacz od lat doradza polskim gwiazdom, jak poruszać się w show-biznesie. Dba o rozwój ich kariery, oraz o budowanie poczucia wartości. Z usług, które oferuje jej firma, korzystało już wiele sławnych nazwisk. Pod jej skrzydłami była między innymi Katarzyna Cichopek.

W rozmowie z reporterką Jastrząb Post mentorka opowiedziała, jak wspomina tę współpracę. Nie ukrywa, że słysząc pytania o zawód menadżera, zastanawia ją tylko jedno.

Kasi zawsze kibicuję i ją uwielbiam, ale zawsze mnie to zastanawia, skąd pomysł, że to był długi czy istotny epizod w moim życiu. To było kilkanaście lat temu, Kasia jest niezwykle zdolną i utalentowaną osobą.

Tatiana reprezentowała nie tylko interesy Kasi, ale także innych gwiazd, m.in. Adama Sztaby.

Wtedy, mając firmę, która zajmuje się kreowaniem wizerunku i public relations, przez jakiś czas nie tylko zresztą Kasia, bo i Adam Sztaba korzystali z narzędzi, które ma moja firma, aby pomóc osobom zdolnym przygotować się do obecności w show-biznesie. Ale proszę mi wierzyć, że na 20 lat, kiedy szkolę biznes, zajmuję się psychoterapią czy innymi rzeczami, to był naprawdę bardzo malutki kawałek mojego życia zawodowego.

Jak oceniacie karierę Kasi?


Tatiana Mindewicz-Puacz na finale Projektu Lady

Tatiana Mindewicz-Puacz na finale Projektu Lady

Tatiana Mindewicz-Puacz na finale Projektu Lady

Tatiana Mindewicz-Puacz na finale Projektu Lady

Kasia Cichopek odpoczywa nad polskim morzem

Kasia Cichopek odpoczywa nad polskim morzem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×