Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski ofiarami złodziei. Budowa ich domu jeszcze się nie zaczęła, a już stracili cenną rzecz [WIDEO]

Sylwia Przybysz

Sylwia Przybysz

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski jakiś czas temu pochwalili się ziemią, na której stanie ich dom. Nie spodziewali się jednak tego, co nastąpiło. 

Sylwia Przybysz rozpoczęła karierę muzyczną ponad dekadę temu. To właśnie wtedy zaczęła publikować covery znanych utworów w sieci. W mig zyskała grono fanów, które stale się powiększało. Z czasem podpisała kontrakt z jedną z największych muzycznych wytwórni i zadebiutowała debiutanckim singlem Plan. Jak dotąd wydała 5 albumów studyjnych, z czego ostatni ukazał się cztery lata temu.

23-latka zdążyła również ułożyć już życie prywatne oraz założyć rodzinę. Od kilku lat związana jest z youtuberem – Janem Dąbrowskim. Owocem ich miłości są dwie córki – 2-letnia Pola oraz roczna Nela. Para w rozmowie z reporterką Jastrząb Post wyznała, co najbardziej zaskoczyło ich w rodzicielstwie:

Myśleliśmy, że będzie trudno. Może na początku było trudno, bo malutka miała trochę kolek, jakiś takich problemów noworodkowych. Ale teraz jest naprawdę bardzo fajnie, ma już trzy miesiące i bardzo fajna jest relacja pomiędzy Polą, a Nelą. Pola przychodzi, całuje Nelę, przytula, przynosi jakieś misie, więc Polusia jest totalnie zakochana w siostrze, wynosi pieluchy. Mam już pierwszą pomoc – wyznała Sylwia.

Młoda artystka zdradziła także, jak przebiegał sam poród. Nie ukrywała, że bardzo mocno cierpiała. Rodzenie pierwszej córki trwało ponad 7 godzin, co było dla niej i wycieńczające. Bóle nastąpiły już 35 godzin wcześniej, przez co musiała leżeć na patologii ciąży i czekać, aż odejdą wody.

Sylwia Przybysz o kradzieży na terenie nowego domu

Zakochani jakiś czas temu z uwagi na powiększającą się rodzinę zdecydowali, że wybudują nowy dom, czym pochwalili się w sieci. Nie spodziewali się jednak tego, co wkrótce nastąpiło. Z ich posesji zniknęła żółta tablica, na której znajdowały się szczegóły budowy. Najprawdopodobniej odpowiedzialni za to byli fani, którzy chcieli mieć cokolwiek związanego ze sławną parą. Sylwia w rozmowie z nami skomentowała przykry incydent:

Z tego, co słyszałam, to takie kradzieże typu tablica informacyjna dotycząca budowy jest na porządku dziennym. Nawet napisała do mnie moja koleżanka, że całą budowę nie mieli tej tablicy, bo co ją kupili, to ktoś postanawiał ją ukraść. Chyba nie myślimy, że jest to spowodowane tym, że jesteśmy rozpoznawalni, tylko tym, że to jest chyba normalne.

Zdradziła również, na jakim etapie jest budowa domu:

Zaraz ruszy. Dopiero w sumie, bo rozmawiałyśmy pół roku temu i wtedy miała ruszyć. Trochę się to wszystko przedłuża, ale tylko zejdą wody gruntowe i ruszamy.

Jesteście fanami Sylwii Przybysz?


Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski ruszyli z budową domu

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski ruszyli z budową domu

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski zostali okradzeni

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski zostali okradzeni

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski

Komentarze

  • Gość pisze:

    Taki live bogaci i ich problemy w niedziele mln źabek zamknietych a okradli 1 otwartą kawa na ławe twoje komplementy mi wiszą chyba jestes pierd…łniety jak kubuś takie tam z tronu synu córko ojca nie poznajesz nawet pasztet machalica ma bęk..rty i jeszcze się z tego cieszą jak z franii w prl ha ha discoboy i kabaretwoman i to tyle

  • brednie pisze:

    o czym pisać ……………………….. nie szkoda klawiatury ?

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×