Roksana Węgiel czy Viki Gabor? Sara James bez problemu wskazała, która jest jej bliższa [WIDEO]

Sara James, Viki Gabor, Roksana Węgiel

Sara James, Viki Gabor, Roksana Węgiel

Roksana Węgiel czy Viki Gabor? Sara James w rozmowie z reporterką Jastrząb Post zdradziła, z którą z nich ją więcej łączy. Jak gwiazdy wspierały młodszą koleżankę w czasie Eurowizji Junior 2021?

Sara James mimo młodego wieku osiągnęła niebywały sukces. Młoda artystka dała się poznać Polakom w programie The Voice Kids. Na castingu brawurowo wykonała balladę Demi Lovato Anyone. Już od pierwszego odcinka była typowana na faworytkę muzycznego show. Rzeczywiście nie miała sobie równych. Udało jej się dotrzeć do ścisłego finału, w którym okazała się bezkonkurencyjna. Po wygranej przyszedł czas na nowe wyzwanie.

Nastolatka wzięła udział w preselekcjach do Eurowizji Junior 2021. Tam ponownie odniosła sukces. To właśnie Sara została wybrana na reprezentantkę Polski. Specjalnie na tę okazję powstał utwór Somebody, który wykonała 19 grudnia we Francji. Ostatecznie zajęła drugie miejsce. Wyprzedziła ją jedynie ormiańska wokalistka Malena, która zaśpiewała taneczny utwór Qami Qami.

Wkrótce na jaw wyszło, że mama reprezentantki Armenii nie działała czysto. Mimo to Sara nie ma do niej żalu, o czym przeczytacie więcej tutaj.

Sara James o Viki Gabor i Roksanie Węgiel. Która jest jej bliższa?

Popularność dziecięcej Eurowizji w Polsce wzrosła, gdy w 2018 roku wystąpiła na niej Roksana Węgiel. Piosenkarce jako pierwszej udało się wygrać. Rok później tego samego dokonała Viki Gabor. Sara James w rozmowie z reporterką Jastrząb Post zdradziła, czy mogła liczyć na wsparcie koleżanek w czasie swojej eurowizyjnej przygody:

Dostałam gratulacje i udostępniania na story. Dziękuję bardzo dziewczyny, że mnie wspieracie. To jest ważne, żeby się wspierać, bo ludzie o tym zapominają i wydaje mi się, że to jest ważne.

Roksana Węgiel czy Viki Gabor? Sara wyznała, której twórczość jest bardziej w jej guście:

Każda z nas jest totalnie różna i słucha innej muzy. Ale bliżej jest mi do Viki, jeśli chodzi o muzykę, Wydaje mi się, że słucha dużo r’n’b. Więc muzycznie jest mi bliżej do Viki.

Jesteście fanami Roksany lub Viki?


Roksana Węgiel - You Can Dance. Nowa Generacja: finał

Roksana Węgiel - You Can Dance. Nowa Generacja: finał

Viki Gabor – Wielka Gala Gwiazd Plejady 2021

Viki Gabor – Wielka Gala Gwiazd Plejady 2021

Sara James na Eurowizji Junior 2021

Sara James na Eurowizji Junior 2021

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×