Sylwia Grzeszczak była krytykowana przez całe „The Voice”. Teraz okazuje się, że niesłusznie. Jej podopieczny zdradza zadziwiające kulisy show

Rafał Kozik o Sylwii Grzeszczak w The Voice

Rafał Kozik o Sylwii Grzeszczak w The Voice

The Voice of Poland 12. Rafał Kozik o współpracy z Sylwią Grzeszczak. Na trenerkę spadł grad krytyki za coś, co nie było jej decyzją. Uczestnik show ujawnia kulisy i przy okazji uciera nosa hejterom. Tak to wyglądało od drugiej strony.

The Voice of Poland to jeden z najpopularniejszych programów rozrywkowych w kraju. Zbiera przed telewizorami rzeszę widzów, którzy z zapartym tchem śledzą losy wokalistów. Telewizyjne widowisko ma formułę talent show. Pierwsze etap to przesłuchania w ciemno. Jurorzy nie widząc uczestnika, mogą skupić się jedynie na jego możliwościach wokalnych. Jeśli dany głos im się spodoba, obracają się na fotelu. Do kolejnych etapów przechodzą najlepsi. W finale to widzowie głosują na zwycięzcę.

Do ostatniej edycji The Voice of Poland dołączyła nowa jurorka, Sylwia Grzeszczak. Artystka niemal co tydzień borykała się z nieprzychylnymi komentarzami internautów, którzy uważali, że nie nadaje się do roli trenera. Wszystko przez – jak sugerowało wielu widzów – nietrafiony dobór repertuaru, który zamiast eksponować umiejętności wokalistów, często ich pogrążał w starciu z rywalami z konkurencyjnych drużyn. Do obsady po sześciu sezonach, powróciła Justyna Steczkowska.

The Voice of Poland 12. Kto wygrał?

W sobotę odbył się wielki finał 12. edycji The Voice of Poland. Nagrodą główną było 50 tysięcy złotych oraz kontrakt z wytwórnią muzyczną. O zwycięstwo walczyli: Marta Burdynowicz, Rafał Kozik, Wiktor Dyduła oraz Bartosz Madej. Jako pierwszy z programem pożegnał się Wiktor. W kolejnym etapie najmniej SMS-ów zdobył Rafał. Drugie miejsce zajął Bartosz, natomiast zwyciężczynią została Marta.

Rafał Kozik o współpracy z Sylwią Grzeszczak

Finalista Rafał Kozik w rozmowie z reporterką Jastrząb Post zdradził, jaką trenerką była Sylwia Grzeszczak. Ku zaskoczeniu wielu odsłonił sekret show, który stawia gwiazdę w innym świetle. Okazuje się, że to nie ona zwykle wybierała piosenki, jakie brali na warsztat jej podopieczni:

Ja mogę potwierdzić, że się sprawdziła. Sylwia jest bardzo zaangażowaną trenerką. Nie można powiedzieć złego słowa. Rozmawiamy, ćwiczymy. Tu były komentowane wybory Sylwii w doborze repertuaru. Ja mogę powiedzieć, że wszystkie piosenki, które zaśpiewałem w programie, były moją propozycją – zapewnił.

Rafał dodał, że jest bardzo zadowolony ze współpracy z artystką i cieszy się, że mógł pokazać w programie prawdziwego siebie:

Tu w programie pokazałem 100% siebie. Z tego jestem zadowolony, dumny i szczęśliwy, że mogliśmy razem współpracować.

Grzeszczak w dniu finału zdobyła się na piękny gest. Wręczyła Rafałowi fortepian, który ozdobiła jego nazwiskiem i portretem. To pierwszy raz w ponad 10-letniej historii show, gdy widzowie byli świadkami tak zacnego gestu trenera dla podopiecznego.

Warto zwrócić uwagę na postawę Sylwii, która przez całe show nie tłumaczyła, jak wyglądały kulisy wyboru repertuaru dla jej wychowanków. Gwiazda, zamiast wchodzić w polemikę z internautami, skupiła się na pracy i z pełnym poświęceniem angażowała się w przygotowania uczestników do występów. Jedna z jej podopiecznych ujawniła, że Sylwia poświęcała czas na treningu w środku nocy.

Cała rozmowa poniżej.

Rafał Kozik i Sylwia Grzeszczak w duecie w finale The Voice of Poland:


Rafał Kozik - Finał The Voice of Poland 12

Rafał Kozik - Finał The Voice of Poland 12

Sylwia Grzeszczak podarowała pianino Rafałowi Kozikowi

Sylwia Grzeszczak podarowała pianino Rafałowi Kozikowi

Sylwia Grzeszczak - Finał The Voice of Poland 12

Sylwia Grzeszczak - Finał The Voice of Poland 12

Komentarze

 • Gość pisze:

  Sylwia nie raz się zacinala ale ok

 • GośćAga pisze:

  Co wy za bzdury wypisujcie to jedni z najlepszych trenerów Ci ludzie mają doświadczenie kariery i są wciąż sobą a wy wszyscy co osiągnęliście to przede wszystkim jest rozrywka tylko krytyka i krytyka miłego wieczoru pozdrawiam

 • Gość pisze:

  Najlepszy był Igor Kowalski.!!!!!

 • Gość pisze:

  To była najgorsza 12 edycja ze wszystkich dotychczasowych. Pani Grzeszczak nie potrafiła sklecić poprawnie kilku słów, a Pani Steczkowska sztywna i do kompletu dziadek Piekarczyk.

 • Marta pisze:

  Sylwia była krytykowana przez internautów, którzy sugerowali się takimi artykułami jak ten. Całe The Voice krytykowało? Nie. Krytykowali internauci i tajemnicze osoby, których nikt nie zweryfikuje jak np. przyjaciel produkcji, przyjaciel przyjaciela żony brata. 😉 Wiadomo kto wymyśla te „osoby” – portale plotkarskie.

  • Czytelniczka pisze:

   @Marta Też jestem tego zdania, że hejt na Sylwię był sztucznie nakręcany przez różne stronki z ploteczkami. Jak dla mnie była wybitnie sympatyczną i zaangażowaną jurorką oraz trenerką.

 • Gość pisze:

  Taki live tv jedno live drugie to jak działki kupione źa 1mln a sprzedana za 100mln reszta pod stołem wiadomo na cele charytatywnie dla dzieci chorych na raka biznes jest biźnes najlepszy na działkach i raku ha ha kto to wiedział no kto to wiedział pan putin Bóg i basia parzęczewska ha ha i to tyle

 • Gość pisze:

  Taki live tv jedno live drugie to jak działka kupiona źa 1mln a sprzedana za 100mln reszta pod stołem wiadomo na cele charytatywnie dla dzieci chorych na raka biznes jest biźnes najlepszy na działkach i raku ha ha kto to wiedział no kto to wiedział pan putin Bóg i basia parzęczewska ha ha i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×