Natalii Oreiro oberwało się od Radka Liszewskiego. Poszło o playback [WIDEO]

Radek Liszewski o Natalii Oreiro

Radek Liszewski skomentował występ Natalii Oreiro, która w Zakopanem zaśpiewała z playbacku. Co o jej występie sądzi gwiazda disco-polo?

Natalia Oreiro była jedną z gwiazd Sylwestra Marzeń z TVP2. Wszystko byłoby idealnie, gdyby nie fakt, że piosenkarka zaśpiewała aż pięć swoich hitów z playbacku. W dodatku, wszystkie wersje pochodziły z płyt wydanych w 2000 roku, czy prawie sprzed dwóch dekad. Wzburzenia nie kryli internauci, którzy w mediach społecznościowych zaczęli krytykować to zachowanie.

Podobnie było dwa lata temu. Wówczas widzów wzburzył występ Luisa Fonsi, który przyjechał do Polski na sylwestra TVP, by zaśpiewać swój przebój Despacito z playbacku.

Radek Liszewski o występie Natalii Oreiro z playbacku. Jak go skomentował?

Występ Oreiro komentują nie tylko internauci, ale także gwiazdy. Co o całej sytuacji myśli lider zespołu Weekend, Radek Liszewski? W rozmowie z Jastrząb Post powiedział, że on na taki krok by się nie zdecydował:

Nie wiem czy to przystoi. W moim mniemaniu, gdy ja wychodzę na scenę, to śpiewam na żywo. Jeżeli ludzie przychodzą pod scenę, to po to, aby mnie posłuchać – wyznał artysta w rozmowie z reporterką Jastrząb Post.

Występ Natalii Oreiro wzbudził wiele emocji. Czy TVP powinna zapraszać artystów, którzy nie chcą śpiewać na żywo?

Cała rozmowa poniżej.

Zobacz także: Sylwester 2019: Natalia Oreiro podczas występu w TVP powaliła na kolana! Wyglądała lepiej niż w „Zbuntowanym Aniele”! [WIDEO]

Występ Natalii Oreiro:


Natalia Oreiro – Sylwester 2019 TVP

Natalia Oreiro – Sylwester 2019 TVP

Natalia Oreiro – Sylwester 2019 TVP

Natalia Oreiro – Sylwester 2019 TVP

Sylwester TVP 2019 - Natalia Oreiro

Sylwester TVP 2019 - Natalia Oreiro

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×