Paulina Krupińska zignorowała SMSa od Anny Lewandowskiej. Co zawierał? Tylko nam zdradziła, co było w tym SMS-ie i jak układają się ich relacje [WIDEO]

Lewandowska i Krupińska

Lewandowska i Krupińska

Ostatnio media rozgrzała wiadomość o tym, jak to Paulina Krupińska zignorowała SMS od Anny Lewandowskiej. Co zawierał? Prezenterka wszystko zdradziła w rozmowie z naszą reporterką.

Paulina Krupińska w 2012 roku zdobyła tytuł Miss Polonia, który otworzył przed nią drzwi do kariery w show-biznesie. Potem pojawiła się w telewizji. Na początku podjęła współpracę z Telewizją Polską, gdzie w Pytaniu na śniadanie prowadziła własny cykl. Kolejnym krokiem w jej karierze była współpraca z TVN. Tam została jedną ze współprowadzących Dzień Dobry TVN.

W popularnej śniadaniówce zadebiutowała w marcu 2020 roku, a jej parterem jest Damian Michałowski. Od tamtego momentu zgromadziła wokół siebie spore grono fanów.

Krupińskiej świetnie układa się także w życiu prywatnym. Od kilku lat jest żoną Sebastiana Karpiela-Bułecki, z którym doczekała się dwojga dzieci: córki Antoniny i syna Jędrzeja. Nie jest tajemnicą także i to, że do grona jej najbliższych przyjaciół należy Anna Lewandowska.

Niedawno zdesperowana nieudanymi próbami kontaktu z Krupińską, Ania zdecydowała się publicznie wywołać ją do odpowiedzi. Media szybko podchwyciły temat. Na jakiego SMS-a nie odpisała Paulina?

Na jakiego SMS-a nie odpisała Ani Lewandowskiej Paulina Krupińska?

Paulina Krupińska opowiedziała naszej reporterce o relacji, jaka łączy ją z Anią Lewandowską. Jak się poznały i czy od razu się polubiły?

My z Anią poznałyśmy się na planie u Kuby Wojewódzkiego kiedy wystąpiłam z Robertem Lewandowskim. To było zaraz po tym, jak otrzymałam koronę Miss Polonia. Wtedy Ania przyszła do garderoby się przywitać. Od razu złapałyśmy wspólne flow. Były takie fluidy. Tak naprawdę to się od razu czuje czy z kimś jest ci po drodze czy nie.

Wyjaśniła także intrygującą wielu tajemnicę – co było w SMS-ie od Ani Lewandowskiej, na którego nie odpisała Paulina?

Zawsze miałam ten problem, bo po  prostu jestem osobą do której trzeba dzwonić. Ania już o tym wie, dlatego zaczęła na wszystkich komunikatorach wysyłać do mnie tą samą wiadomość z myślą o tym, że jednak odpisze na jakimkolwiek. To są takie rzeczy, które ustalamy. Jadę na obóz. Więc ustalałyśmy rzeczy związane z wyjazdem. Ja już jej kiedyś coś potwierdziłam, ale ona chciała mieć jakąś zamknięta listę i musiała mieć potwierdzenie na mailu czy w wiadomości. Przepraszam wszystkich, nie tylko Anię. Ja przepraszam moje przyjaciółki, którym nie odpisuję. Moje koleżanki już wiedzą, że mają do mnie zadzwonić na kamerce na face timie, bo inaczej będzie problem z odpisaniem.

I w ten sposób tajemnica się wyjaśniła. Jesteście fanami Pauliny?


Paulina Krupińska o relacji z Anią Lewandowską

Paulina Krupińska o relacji z Anią Lewandowską

Anna Lewandowska i Paulina Krupińska

Anna Lewandowska i Paulina Krupińska

Anna Lewandowska i Paulina Krupińska przybiły sobie piątkę

Anna Lewandowska i Paulina Krupińska przybiły sobie piątkę

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×