Była menadżerka oszukała Paulę Tumalę i inne osoby z branży. Szykuje się walka z sądzie. „W grę wchodzą ogromne pieniądze”

Paula Tumala

Paula Tumala

Paula Tumala została oszukana przez menadżerkę. Zapowiada walkę w sądzie. Sprawa wydaje się poważna. Zobacz, co nam zdradziła.

Paula Tumala prężnie działa na Instagramie. Jej profil obserwuje ponad 200 tysięcy osób. Popularność modelki wzrosła po występie na Eurowizji w 2014 roku, na której reprezentowała Polskę, wspierając Cleo. Seksbomba ubijała masło na scenie w rytm hitu My Słowianie, a jej wdzięki powaliły na kolana całą Europę. Gdyby to tylko widzowie decydowali o końcowym wyniku – nasze Słowianki zajęły wysokie, piąte miejsce.

Popularność Pauli została wykorzystana przez jedną z menadżerek. Gwiazda w rozmowie z reporterką Jastrząb Post wyżaliła się, że jej była współpracownica, której zaufała i powierzyła wiele spraw zawodowych, nie zachowywała się w porządku. Chociaż reprezentowała jej interesy, rzekomo miało dochodziłć do nadużyć, przekrętów finansowych i nieprzyjemnych sytuacji, które wyszły po czasie. Niegdyś wspólnie brylowały na salonach i przyjaźniły się, dziś ich relacja jest już przeszłością.

Paula Tumala oszukana przez menadżerkę. Zapowiada walkę w sądzie

Tumala mówi wprost, że w 2021 roku miała obok siebie osoby, które jej szkodziły. Na szczęście ten rok zaczął się dla niej lepiej, bo – jak sama przyznała – wypędziła wszystkie trutnie ze swojego życia:

Niestety w moim życiu wielu ludzi pojawiło się po coś i niekoniecznie wnieśli do niego coś dobrego. Natomiast wypędziłam ze swojego życia prywatnego i z życia moich córeczek wszystkie osoby, które mi nie pomagają, tylko szkodzą. Tamten rok 2021 zamknęłam. Zamknęłam ten zły rozdział. Zaczęłam rok 2022 i otaczam się tylko wspaniałymi ludźmi, którzy mnie wspierają, pomagają i są ze mną na dobre i na złe.

Menadżerka wyrządziła Tumali tak dużą krzywdę, że ta rozważa założenie jej sprawy w sądzie, dla której dobra nie chce zdradzać za wielu szczegółów. Gwiazda zamierza walczyć o pieniądze, które podobno przywłaszczyła sobie bez jej wiedzy była agentka:

Myślę, że tak.

Paula zaznaczyła, że nie ma szans na załatwienie sprawy polubownie. To jednak nie koniec rewelacji. Okazuje się, że nie tylko Tumala padła ofiarą pazernej mistyfikatorki. Nasze źródło mówi, że kobieta, która miała dbać o interesy modelki, nie rozliczyła się także z innymi współpracownikami, którzy na razie proszą o anonimowość, ale wkrótce zapowiadają upublicznienie screenów rozmów:

Paula dopiero po czasie dowiedziała się, ile pieniędzy zamiast do niej trafiało na konto agentki. W grę wchodzą ogromne pieniądze. Nie miała pojęcia, że jest oszukiwana, udawała jej przyjaciółkę. Dopiero jeden z klientów poinformował ją o przekrętach, a po czasie okazało się, że było ich o wiele więcej. Nie tylko ją okradła. Oszukała też mnie, wykorzstując moje kontakty i nie rozliczając się do dzisiaj. Zwróciła tylko 30% należnej sumy po wielokrotnych naciskach – zdradza nam osoba, która współpracowała z byłą menadżerką Tumali.

Jak myślicie, jaką sumę pieniędzy, które powinny trafić na konto Tumali, zawłaszczyła sobie jej była agentka?

Cała rozmowa poniżej.


Paula Tumala

Paula Tumala

Paula Tumala eksponuje biust

Paula Tumala eksponuje biust

Paula Tumala eksponuje biust

Paula Tumala eksponuje biust

Komentarze

Komentarze do tego artykułu zostały wyłączone

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×