Paula Tumala poznała Cleo, zanim stała się sławna: „Widzę, jak bardzo się zmieniła”. Nie ukrywa swojej zazdrości

Paula Tumala, Cleo

Paula Tumala, Cleo

Paula Tumala od lat przyjaźń się z Cleo, którą poznała jeszcze zanim stała się jedną z najgorętszych gwiazd polskiego show-biznesu. Jak bardzo zmieniła się przez ten czas i czego zazdrości jej młoda mama bliźniaczek? O wszystkim opowiedziała naszej reporterce.

Przygoda Pauli Tumali z branżą rozrywkową zaczęła się w 2014 roku, kiedy to wystąpiła na Eurowizji w Kopenhadze. Gwiazda wspierała Cleo w trakcie show. Zmysłowo ubijała masło na scenie, a jej popisy obejrzało ponad 200 milionów widzów. Przez chwilę o gorącej Słowiance rozpisywały się zagraniczne media. Zdjęcia polskiej modelki wylądowały na czołówkach tabloidów, m.in. brytyjskiego Daily Mail, szwedzkiego Aftonbladet czy niemieckiego Bild.

Paula Tumala o Cleo. Jak zmieniła się przez lata? Czego jej zazdrości?

Znajomość Pauli z Cleo zaczęła się na długo przed tym, jak piosenkarka wypłynęła na szerokie wody show-biznesu. Jak bardzo zmieniła się od tego czasu? Tumala nie ukrywa, że gwiazda hitu Łowcy gwiazd przede wszystkim nabrała pewności siebie. Nadal jednak pozostała „skromną, przekochaną osobą”. O wszystkim muza Donatana opowiedziała reporterce Jastrząb Post.

Z Cleo znamy się od momentu, gdy już był na nią boom. Ja sama widzę, jak bardzo się zmieniła. Nadal jest wspaniałym człowiekiem, bardzo skromną, przekochaną osobą. Też nabrała troszeczkę pewności siebie.

Przy okazji Paula wyjawiła, że sama na początku kariery miała wiele kompleksów, z którymi walczyła m.in. podczas słynnego występu na Eurowizji. Dziś stres ma pod kontrolą.

Ja sama wiem po sobie, że moje pierwsze wystąpienie na dużej scenie, na Eurowizji sprawiło, że ja się bardzo wstydziłam, nie byłam pewna siebie. Bałam się, że będę za wszystko krytykowana. Ale z biegiem czasu jak coraz częściej występowałam na żywo, to nabrałam tej pewności siebie i chociażby dzisiejsza rozmowa na livie nie jest dla mnie żadnym wyczynem, ale to też są lata praktyk.

Jest jedna rzecz, której mama bliźniaczek zazdrości Cleo:

Jak ostatnio widziałyśmy się z Cleosią, to widzę, że zrobiła ogromny postęp. Jest zupełnie inną kobietą. Kobietą dojrzałą. Jeżeli chodzi o jej figurę, to zazdroszczę jej w 100%. To jest jej ciężka praca. To nie jest tak, że sama z siebie się zrobiła ta figura. Ona dużo nad sobą pracuje, czego jej zazdroszczę. Pomimo tego, że Cleo bardzo dużo pracuje, to ma czas dla siebie, poświęca go sobie, chociażby, żeby poćwiczyć, dobrze wyglądać.

Cała rozmowa z Paulą poniżej.

Występ Cleo i Pauli Tumali na Eurowizji 2014:


Donatan, Paula Tumala i Cleo

Donatan, Paula Tumala i Cleo

Paula Tumala i Cleo

Paula Tumala i Cleo

Paula Tumala i Cleo

Paula Tumala i Cleo

Komentarze

  • ClintonHY pisze:

    создание и разработка приложения на ios

  • Gość pisze:

    Ona wyglada strasznie, kiedyś była skromna, a teraz wszędzie jej pełno i już czasami rzygać się chce…

  • Szczera pisze:

    Nie oceniam tylko przeraża mnie to klonowanie 🙈od kiedy zobaczyłam ją u Kuby zamarłam myśle co z nią???? To chyba jej klon… dziewczyna coś fiksuje bo nie ma naturalnej mimiki twarzy 🙈jest tak porobiona że jej śmiechu nie widać tylko słychać … No dramat 😱😱😱bo kolejna ładna kobieta została klonem ja wiem że wszystko jest dla ludzi ale żeby aż tak 🙈🙈🙈Kobiety bądźmy Kobietami 💪👍😁

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×