Paula Tumala ma nowego partnera. Jak i gdzie się poznali? Tylko nam opowiedziała o skrywanym związku

Paula Tumala jest zakochana

Paula Tumala jest zakochana

Paula Tumala ma nowego partnera. Kim jest? Jak wygląda? Jak i gdzie się poznali? Matka bliźniaczek zdradziła, że jej życie wreszcie zaczęło się układać.

Paula Tumala od ponad dekady występuje w teledyskach. Jej twarz przewinęła się przez klipy najpopularniejszych wykonawców, ale prawdziwą popularność przyniósł jej występ na Eurowizji. W 2014 roku reprezentowała Polskę razem z Cleo i Donatanem. Na scenie zmysłowo ubijała masło, na co uwagę zwróciły najpoczytniejsze zagraniczne media. O ponętnym biuście gorącej Słowianki pisały brytyjski Daily Mail, włoski Corriere Della Sera czy niemiecki Bild.

Na fali popularności Tumala dorobiła się sporego grona fanów, którzy mogli podziwiać jej wdzięki w najróżniejszych sesjach. Pozowała w magazynach dla mężczyzn i do kalendarzy, które sprzedawały się jak ciepłe bułeczki. W 2019 roku kariera modelki nieco wyhamowała. Gorąca blondynka urodziła bliźniaczki – Nadię i Anastazję, których ojcem jest pochodzący z Łodzi aspirujący influencer o imieniu Karol.

Para rok temu się rozstała. Ich relacja nie miała najlepszego finału. Do dzisiaj nieznane są kulisy burzliwie zakończonego związku. Tumala niedawno skarżyła się, że Karol nie poświęca córkom wystarczająco dużo czasu. Z jej relacji wynika, że zdarza się, iż dziewczynki nie widzą go długimi tygodniami. Ostatnio gwiazda udała się na policję w sprawie ekspartnera, co zrelacjonowała w social mediach.

Paula Tumala o nowym partnerze. Jak się poznali? Kim jest?

Tumala całą uwagę poświęca córkom, z którymi rozstaje się niezwykle rzadko. Ostatnio zostawiła je na kilka godzin pod opieką babci ze względu na zobowiązania zawodowe. Przy okazji udzieliła wywiadu reporterce Jastrząb Post, Karolinie Motylewskiej, której zdradziła, że w nowy rok weszła z wielkim uśmiechem na twarzy:

Wiem, że to dopiero początek roku 2022, ale taką czuję pozytywną energię, podobno jest to rok bramy, więc ja wiem, że dużo chciałabym w tym roku zrealizować. Moje córeczki są coraz większe, bardzo dużo rzeczy są w stanie zrozumieć, że mama musi gdzieś jechać, czy nawet czasami biorę je ze sobą. Na pewno będę miała dużo projektów nie tylko sama, ale też z dziewczynkami.

Jak się okazuje, modelka jest zakochana, co od jakiegoś czasu ukrywała w tajemnicy przed światem:

Moje serce jest już gotowe, żeby się zaangażować. Singielką nigdy już nie będę, bo mam dwie wspaniałe córeczki, które będą ze mną do końca życia. Nie ukrywam, że nie jestem garbata, więc kręcą się wokół mnie jacyś mężczyźni i od jakiegoś czasu się z kimś spotykam.

Kim jest partner Pauli Tumali? Zmysłowa Słowianka na razie bardzo powściągliwie komentuje swój związek:

Poznaliśmy się przez naszą wspólną znajomą. Z rokiem 2022 postanowiłam, że pozbędę się złych nawyków, że będę się starała pokazywać jak najmniej swojego życia prywatnego chociażby z tego względu, że nie każdy sobie życzy. Po ostatnich przejściach uważam, że szczęście lubi ciszę i tego będę się trzymać.

Cała rozmowa poniżej.


Paula Tumala z córeczkami

Paula Tumala z córeczkami

Córki Pauli Tumali

Córki Pauli Tumali

Paula Tumala eksponuje biust

Paula Tumala eksponuje biust

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×