Ola Domańska odebrała telefon od Kurdej-Szatan po sprzeczce na Instagramie. Co jej powiedziała? [WIDEO]

Aleksandra Domańska, Basia Kurdej-Szatan

Aleksandra Domańska, Basia Kurdej-Szatan

Aleksandra Domańska przeszła metamorfozę i pogodziła się z Barbarą Kurdej-Szatan. Gwiazda opowiedziała nam o zmianach, jakie zaszły w jej życiu. Jej historia może być inspiracją dla innych.

Aleksandra Domańska zyskała popularność jako aktorka. Na szklanym ekranie zadebiutowała w 2009 roku rolą w Teraz albo nigdy. Potem otrzymała kolejne propozycje, m.in. od producentów takich hitów jak: Przepis na życie, Podatek od miłości i Ojciec Mateusz. Coraz większa rozpoznawalność zaowocowała ciekawymi kontraktami. Jednym z nich była propozycja udziału w programie Ameryka Express w TVN, który Domańska wygrała w duecie z bratem Dawidem.

Metamorfoza Aleksandry Domańskiej i zażegnany konflikt z Basią Kurdej-Szatan

Gwiazda pozostaje w stałym kontakcie z fanami. Na Instagramie publikuje zdjęcia i relacje ze szczególnych wydarzeń, jakie mają miejsce w jej życiu. Ostatnio przeszła sporą metamorfozę, i to nie tylko wizualną. Aleksandra ścięła włosy, ale przede wszystkim skupiła się na postrzeganiu życia w ciepłych barwach i otaczaniu się sprzyjającymi jej osobami. Doceniła jogę i afirmacje.

Teraz zaczęłam eksplorować jogę, ale też na spokojnie, bo widzę, jak zmienia się moje ciało, kiedy skupiam się na rzeczach dobrych w moim życiu, nie doszukuję się negatywnych ludzi, wydarzeń. Zrozumiałam, że to jest siła przyciągania. Niektórzy ludzie śmieją się z afirmacji. Ja wierzę, że przyciąganie tego dobrego, jeżeli ty wysyłasz dobro, działa. Mogę to powiedzieć na swoim przykładzie, bo rzeczywiście świat wokół mnie i ludzie wokół mnie stali się bezpieczni. Ludzie, którym mogę ufać. Tak chcę żyć. Nie chcę się skupiać na negatywach i na całym złu tego świata.

Czy właśnie dlatego Domańska postanowiła pogodzić się z Kurdej-Szatan? Przypomnijmy, że gwiazda stanowczo skrytykowała jeden z projektów Basi, którym gwiazda M jak miłość chciała zwrócić uwagę na problem przemocy domowej w czasie kwarantanny. Pomysł nie przypadł do gustu Aleksandrze, która poprosiła, by jej koleżanka „zrobiła sobie detoks od Instagrama”.

Na szczęście konflikt gwiazd nie trwał długo. Dziewczyny przez telefon szybko wyjaśniły sobie całą sytuację.

Powodem był jej telefon, który mnie bardzo wzruszył. To są emocje. To jest sprzeczka jak każda inna. Powodem było to, że jesteśmy obie zajebistymi laskami i chciałyśmy się naprawdę pogodzić.

Rozmowa z Aleksandrą poniżej.


Aleksandra Domańska w krótkich włosach

Aleksandra Domańska w krótkich włosach

Aleksandra Domańska

Aleksandra Domańska

Aleksandra Domańska

Aleksandra Domańska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×