Monika Olejnik komentuje luksusowe życie Kingi Rusin. Krótko podsumowała to, co pokazuje w internecie była gwiazda TVN

Monika Olejnik, Kinga Rusin

Monika Olejnik, Kinga Rusin

Kinga Rusin wyprowadziła się z Polski i zamieszkała w Kostaryce. Monika Olejnik skomentowała zmiany, jakie zaszły w życiu byłej gwiazdy Dzień Dobry TVN. Jest pod wrażeniem jej wyglądu.

Kinga Rusin jest jedną z nielicznych gwiazd, które co rusz wytykają władzy najdrobniejsze błędy. Nie szczędzi przy tym cierpkich słów. Jej wpisy na Instagramie niosą się szerokim echem i generują ogromne zainteresowanie wśród mediów i internautów. Spore grono użytkowników portalu społecznościowego podziela jej opinie.

Gwiazda aktywnie walczy o prawa kobiet, zwierząt i mniejszości narodowych czy seksualnych. Nie jest jej po drodze z wizją Polski, jaką reprezentuje partia rządząca. Dlatego też, gdy tylko wybuchła pandemia, a jej praca w Dzień Dobry TVN dobiegła końca na własne życzenie, gwiazda spakowała walizki i wyleciała do egzotycznego raju.

Obecnie mieszka w Ameryce. Z Kostaryki relacjonuje swoją codzienność. Na publikowanych przez dziennikarkę zdjęciach nie brakuje widoków przywołujących na myśl sceny z najpiękniejszych filmów przyrodniczych. Życie w tropikach tak bardzo się jej spodobało, że zdecydowała się zainwestować w nieruchomość. Rusin na początku lutego pochwaliła się swoją imponującą willą ze szklanymi ścianami i z basenem.

Monika Olejnik o nowym życiu Kingi Rusin

Poczynania Kingi aktywnie śledzą nie tylko internauci (jej profil obserwuje ponad 540 tys. osób), dla których jest inspiracją, ale także znajomi z branży. Wśród gwiazd, które podglądają, co słychać u prezenterki, jest Monika Olejnik. Ikona dziennikarstwa zdradziła reporterce Jastrząb Post, że podziwia koleżankę z pracy za konsekwencję w realizacji swoich planów:

Podziwiam Kingę za wszystko co robi. Za to, że jest teraz w pięknym miejscu, ma wolność, może robić to, co chce.

Zdaniem Moniki widać, że Kinga jest szczęśliwa:

Jest szczęśliwa i pięknie wygląda.

Ciężko nie zgodzić się z jej słowami. W galerii znajdziecie obecne zdjęcia Rusin. Takiej sylwetki może pozazdrościć jej wiele osób.


Kinga Rusin - sylwester 2021

Kinga Rusin - sylwester 2021

Kinga Rusin - sylwester 2021

Kinga Rusin - sylwester 2021

Kinga Rusin

Kinga Rusin

Komentarze