Wnuczka Leszka Millera rozbierze się w CKM! Wiemy ile dostanie za nagie zdjęcia w magazynie dla dorosłych!

Monika Miller w CKM

Monika Miller wyrasta na nową gwiazdkę polskiego show-biznesu. Wnuczka Leszka Millera nie stroni od pokazywania swojego wytatuowanego ciała na Instagramie, chętnie też wchodzi w dyskusje z internautami na swoim profilu. Popularność w sieci i charyzmatyczny wizerunek sprawiły, że o Monikę upomniały się kolorowe magazyny dla mężczyzn.

Wnuczka Leszka Millera znów w centrum uwagi! Wszystko przez te NAGIE zdjęcia!

Jak udało się nam dowiedzieć, „Millerówna” dostała propozycję nagiej sesji w CKM, a także kuszącą ofertę pokazania swojego ciała na łamach w jednego z tabloidów.

W piątek 29 września uczestniczyła w rozbieranej sesji dla CKM. Oczywiście nie za darmo. Dostała 3 tysiące złotych. Z kolei w poniedziałek 2 października, miała kolejną, tym razem nieudaną sesję rozbieraną dla jednego z kolorowych dzienników, tabloidów. Podczas sesji, w jednym ze studiów fotograficznych w centrum Warszawy, okazało się, że Monika Miller się jednak nie rozbierze – donosi nasz informator.

Podobno Monika negocjowała stawkę, która doszła do ok. 2 tysięcy złotych. Jednak po rozmowie ze swoim menadżerem stwierdziła, że z sesji… rezygnuje. Powodem nagłej zmiany decyzji miał być fakt, że nagie zdjęcia w tabloidzie mogłoby jej zaszkodzić wizerunkowo.

Coś czujemy, że Monika jeszcze trochę namiesza na naszym podwórku…

Leszek Miller pokazał zdjęcie wnuczki w internecie i rozpętał burzę. „Wykolczykowane i wytatuowane dziwadło” kontra „To jeszcze nastolatka!”

Monika Miller wychodzi z redakcji CKM

Monika Miller wychodzi z redakcji CKM

Monika Miller na Instagramie

Monika Miller na Instagramie

Leszek Miller z wnuczką Moniką

Leszek Miller z wnuczką Moniką


Monika Miller wychodzi z redakcji CKM

Monika Miller wychodzi z redakcji CKM

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×