Monika Miller po dwóch latach dowiedziała się o chorobie. Lekarze na początku przeoczyli wszystko w wynikach badań [WIDEO]

Monika Miller

Monika Miller

Monika Miller jakiś czas temu dowiedziała się, że choruje na Hashimoto. Gwiazda nie ukrywała swojego zaskoczenia diagnozą, którą usłyszała od lekarzy. Jak zamierza walczyć z chorobą?

Monika Miller, czyli wnuczka była premiera popularność zyskała w momencie gdy pojawiła się w programie Taniec z Gwiazdami. Produkcja dobrała ją w parę z Jankiem Klimentem i szybko okazało się, że ma ona dryg do tańca. Na parkiecie w każdym odcinku prezentowała się znakomicie. Chociaż nie udało jej się dojść do ścisłego finału i zawalczyć o Kryształową Kulę, to zajęła wysokie, piąte miejsce. Od tamtej pory jej kariera w show-biznesie ruszyła z miejsca.

Gwiazda zaczęła pojawiać się na branżowych imprezach i zgromadziła wokół siebie spore grono fanów. Aktywnie też prowadzi swój profil w social mediach, gdzie regularnie informuje o kolejnych zmianach w życiu. Ostatnio pochwaliła się kupnem nowego mieszkania.

Monika Miller o swojej chorobie

Monika Miller nie ma przed swoimi obserwatorami zbyt wielu tajemnic. Niedawno poinformowała w mediach społecznościowych o chorobie, z którą się zmaga. Okazało się, że zdiagnozowano u niej Hashimoto. Chociaż już wcześniej dawała ona  o sobie znać, to dopiero teraz ustalono, co jej dolega. Zdezorientowana poprosiła internautów o pomoc.

Wczoraj dowiedziałam się, że od jakiś dwóch lat mam niezdiagnozowane Hashimoto. Także nie wiem co za bardzo zrobić z tą informacją, ale jeżeli są tutaj osoby, które coś wiedzą, też mają Hashimoto, byłabym wdzięczna za jakieś polecenia, rady – mówiła w  sieci.

Reporterka Jastrząb Post miała okazję porozmawiać z Moniką, która opowiedziała jej o tym, jak wielkim zaskoczeniem była dla niej informacja o Hashimoto. Okazało się, że lekarze już wcześniej przeoczyli wszystko w wynikach badań:

Było to dla mnie ogromne zaskoczenie. Były symptomy. Zaczęło się już przed Tańcem z Gwiazdami. Okazało się, że lekarze przeoczyli mój wynik, który wskazywał na chorobę hashimoto. Z jednej strony nie jestem z tego zadowolona, ale z drugiej teraz przynajmniej wiem, jak mogę walczyć z tą chorobą.

Czy miała przyjemność porozmawiać np. z Julią Wieniawą, która także zmaga się z Hashimoto?

Nie miałam przyjemności rozmawiać o tym z Julią. Ja się dopiero dowiedziałam o chorobie w zeszłym tygodniu. Jeszcze do tej pory nie wiem za bardzo jak sobie z tym radzić, od czego zacząć. Wiem, że bardzo dużo znajomych osób ma problem z hashimoto i może dzięki temu znajdziemy wspólny język.

Trzymamy kciuki za zdrowie Moniki.


Monika Miller pochwaliła się mieszkaniem

Monika Miller pochwaliła się mieszkaniem

Kim jest chłopak Moniki Miller?

Kim jest chłopak Moniki Miller?

Kim jest chłopak Moniki Miller?

Kim jest chłopak Moniki Miller?

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×