Martyna z „Hotelu Paradise” już podpisała pierwszy kontrakt. Wcieliła się w Aniołka Victoria’s Secret

Martyna Kondratowicz

Martyna Kondratowicz

Martyna Kondratowicz po zakończeniu Hotelu Paradise nie narzeka na brak propozycji współpracy. Właśnie wystąpiła w roli modelki w głośnym projekcie jednej z największych gwiazd.

Udział w programach telewizyjnych często staje się przepustką do wielkiej kariery. Tym razem los uśmiechnął się do Martyny Kondratowicz – finalistki pierwszej polskiej edycji programu Hotel Paradise. Co prawda śliczna blondynka o niebieskich oczach nie wygrała kręconego na Bali reality-show, ale dała się poznać widzom jako błyskotliwa, mająca coś do powiedzenia bohaterka.

Urok osobisty i charyzma szybko zaprocentowały. Martyna już odcina kupony od popularności. Podczas niedzielnego wideoczatu z czytelnikami Jastrząb Post zdradziła, że właśnie podpisała swój pierwszy kontrakt. I to nie byle jaki. Gwiazda Hotelu Paradise została modelką w projekcie Make Up Your Life Magdy Pieczonki.

Martyna z Hotelu Paradise modelką w projekcie Magdy Pieczonki Make Up Your Life

Najpopularniejsza wizażystka w Polsce, która pracuje z topowymi gwiazdami (lista jest tak długa, że aż ciężko wskazać najgorętsze nazwiska), zaprosiła Martynę do współpracy w kursie makijażu online. Make Up Your Life, to o wiele więcej niż tutoriale, które możemy znaleźć na YouTubie. To profesjonalna, usystematyzowana i kompleksowa wiedza z dziedziny make-upu.

Jak Martyna nawiązała współpracę z Pieczonką, dla której wystąpiła w roli modelki?

My się z Magdą znamy i lubimy, miałam okazję Magdę poznać już jakiś czas temu. Byłam u niej gościnnie jako modelka. Pomimo, że na co dzień nie pracuję jako modelka, to zawsze chętnie wstąpie do Magdy na makijaż.

Kondratowicz wcieliła się w rolę Aniołka Victoria’s Secret:

Magda wykonała na mnie mój ulubiony makijaż, czyli Vicotria’s Secret look. To jest mój topowy makijaż, bo na co dzień nie maluję się bardzo mocno, natomiast ten makijaż  ma to do siebie, że jest taki rozświetlający, delikatny i glow. Taki najbardziej mi się podoba.

Jeżeli chcecie zobaczyć Martynę w roli modelki, poznać tajniki makijażu i przeżyć niesamowitą przygodę, to mamy dla was świetną wiadomość. Kurs jest już dostępny. Po szczegóły zapraszamy na stronę Make Up Your Life, na której dowiecie się, gdzie i jak można go zakupić.

Kurs już jest do zakupienia. Widziałam post Magdy z balonami więc już ten kurs można kupić.

Zapraszamy serdecznie.

Zapis całej rozmowy live z Martyną z Hotelu Paradise:


Martyna Kondratowicz

Martyna Kondratowicz

Martyna Kondratowicz

Martyna Kondratowicz

Magda Pieczonka – kurs Make Up Your Life

Magda Pieczonka – kurs Make Up Your Life

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×