Marcelina Zawadzka wspomina TVP i mówi wprost o swoich relacjach z gwiazdami stacji. Z kim nadal utrzymuje kontakt?

Marcelina Zawadzka o TVP

Marcelina Zawadzka o TVP

Marcelina Zawadzka komentuje przejście z TVP do Polsatu. Okazuje się, że ma kontakt z kilkoma osobami z poprzedniej pracy. Liczy, że publiczny nadawca ponownie ją przyjmie?

Marcelina Zawadzka swoją karierę w telewizji rozpoczęła w 2013 roku. To właśnie wtedy została gospodynią kilku programów emitowanych przez TVN Turbo. Po dwóch latach postanowiła przyjąć korzystniejszą ofertę od publicznego nadawcy. W efekcie dołączyła do grona prowadzących program Pytanie na śniadanie. Była także gospodynią magazynu Lajk!, konkursu wypieków Bake Off – Ale ciacho!, a także miała okazję prowadzić The Voice of Poland.

Marcelina Zawadzka o transferze z TVP do Polsatu

W 2020 roku Zawadzka rozstała się z TVP w atmosferze skandalu. Prokuratura postawiła jej zarzuty uszczuplenia podatku, przyjęcia i rozliczenia faktur oraz prania brudnych pieniędzy. Postanowiła wtedy usunąć się z mediów i poukładać prywatne sprawy. Pomocną dłoń wyciągnął właśnie do niej Polsat. Stacja postanowiła obsadzić ją do roli prowadzącej nowe reality show Farma.

Gwiazda zdradziła w rozmowie z reporterką Jastrząb Post, Karoliną Motylewską, szczegóły transferu z TVP do Polsatu. Czy ma jeszcze z kimś kontakt?

Mam kontakt z tymi ludźmi, na których bardzo mi zależy, których bardzo cenię i lubię. Jakiś etap się skończył, zaczyna się nowy, i to jest tak, że podchodzę z bardzo dużą wdzięcznością i z takim podejściem, że cieszę się z tego, co było i może w przyszłości będzie. Ja nigdy nie zamykam drzwi i nie mam zamkniętych drzwi. Ogromnie się cieszę, że pracuję w Polsacie i czekam na to, co mi życie przyniesie. Program Farma jest tak pasujący do mnie, że wszystko mi idealnie gra.

Które znajomości z czasów TVP są dla Marceliny szczególnie ważne?

W TVP największe wsparcie okazywał mi zawsze Tomasz Wolny. Spędziliśmy tyle czasu na programach live, że stał się moją bratnią duszą i kręgosłupem moralnym pokazującym, że mężczyźni potrafią jeszcze tacy być. Czyli kochający żonę, rodzinę, budujący tę rodzinę i te wartości.

Czy Marcelina rozpamiętuję to, że nie pracuję już w TVP?

Ja nie jestem z tych. Ja się cieszę, że idę, że mogę iść. Z dużą wdzięcznością, dużą tam, jeszcze większą tu. Jest ok.

Zawadzka zdradziła, czy oglądała The Voice of Poland, w którym zastąpiła ją Małgorzata Tomaszewska:

My się nawet widziałyśmy nawet kilka razy od tego czasu. Ale szczerze mówiąc, nie oglądam. Bo ja w ogóle mało oglądam.

Jesteście fanami Marceliny?


Marcelina Zawadzka – jesienna ramówka TVP 2020

Marcelina Zawadzka – jesienna ramówka TVP 2020

Marcelina Zawadzka zaskakuje stylizacją

Marcelina Zawadzka zaskakuje stylizacją

Marcelina Zawadzka

Marcelina Zawadzka

Komentarze

 • Gośćx pisze:

  A co z zarzutami?

 • Marcelina pisze:

  Tak tak to jest głupia łaska , roztrzepana taka trzpiotka, taka niby prawa i grzeczna żenada 👎, co z tymi jej zarzutami oszustwa, pewnie ułaskawiona została wydaje się że dalej ma z prawem do czynienia , dla mnie to słaba i uboga w wiedzę robi karierę tylko na pokazywaniu tyłka i cycków, do tego szkoły nie trzeba mieć świat zwariował

 • Gość pisze:

  Marcelina sprawia wrażenie głupiej laski ,ale mam nadzieje że się myle

 • Gość pisze:

  Taki live prawda stara jak świat po starej robocie zostaje tylko smr..d nawet nie ma czego wspominiac oprócz leszka odlewnika po 40latach 8tys nagrody na pande 10letnią kakaowcy zostają normalni sami się zwalniają oprócz szatana dalej tu pracujesz co mam zmieniać słyszałem ze byłes w 5 innych robotach ale kakaa obstawione wiesz zusu krusy orleny zobowiązuje ha ha i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×