Małgorzata Rozenek o świątecznych dekoracjach w domu. Ze względu na Henia musiała zastosować sprytny myk. Każda matka podziękuje jej za tę radę

Małgorzata Rozenek o świątecznych dekoracjach

Małgorzata Rozenek o świątecznych dekoracjach

Małgorzata Rozenek już przystroiła dom na Święta Bożego Narodzenia. Przy ozdabianiu, musiała wziąć pod uwagę rocznego synka, który się wszystkim interesuje. Jak sobie poradziła?

Małgorzata Rozenek-Majdan wie, jak perfekcyjnie przystroić dom na Święta Bożego Narodzenia. Gwiazda z dużym wyprzedzeniem zaczęła przygotowywać dom – by wszystko było dopięte na ostatni guzik. Kilka dni temu pochwaliła się na Instagramie wnętrzami swojego gniazdka, w którym zapanował świąteczny nastrój. Pomieszczenia zostały wypełnione bożonarodzeniowymi bibelotami.

Stanęła również ogromna choinka, która została przystrojona biało-czerwonymi ozdobami. Gwiazda TVN-u jest inspiracją dla wielu kobiet. Nic dziwnego, że postanowiła podzielić się z nimi efektem swoich prac.

Małgorzata Rozenek o przygotowaniach do Bożego Narodzenia

Trzeba przyznać, że Małgorzata Rozenek ma ogromne poczucie estetyki. Udowadnia to na każdym evencie, gdzie zawsze jest świetnie ubrana, ale również tym, jak urządziła swój apartament, w którym wszystko do siebie pasuje. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post zdradziła, skąd czerpie inspiracje przy przystrajaniu swojego domu:

Z wioski Świętego Mikołaja. Naprawdę bardzo klasyczne rozwiązania. Ja nigdy nie stawiam na jakieś nowoczesne rzeczy i na fashion. Stawiam na jakiś normalny, klasyczny dom. Musi być szkocka krata. Jestem wielką fanką szkockiej kraty. Musi być czerwień. Raz w życiu zdecydowaliśmy się na dekoracje, które nie miały elementu czerwonego. Koloru, który ja na co dzień nie do końca lubię, ale kolor, który w okresie świątecznym jest niezbędny.

Gwiazda nie ukrywa, że mając w domu roczne dziecko, trzeba wziąć je pod uwagę przy ozdabianiu domu:

Co roku wymyślamy myśl przewodnią. Myślą przewodnią tego roku były zabawki, ze względu na Henia. Samochodziki, lamy, Mikołajki. Różne zabawki – misie, pingwiny – porozkładane są w wielu miejscach po to, aby odciągały uwagę Henryka od choinki. I na razie się udaje. On się cieszy, zachwyca się choinką, ale inne zabawki, które są porozstawiane w reszcie domu, jakoś odciągają jego uwagę na tyle skutecznie, że nie martwimy się o choinkę.

Na pytanie o koszt, Gosia odesłała nas do osoby, z którą na co dzień współpracuje przy tego typu dekoracjach:

To ona od samego początku pomaga mi stworzyć moje marzenia i urzeczywistnić je.

Jak podobają wam się świąteczne dekoracje w domu Rozenek?


Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała choinkę

Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała choinkę

m_rozenek_262766684_117219627447161_3863376329388347224_n (1)
Małgorzata Rozenek - przygotowania do świąt Bożego Narodzenia 2021

Małgorzata Rozenek - przygotowania do świąt Bożego Narodzenia 2021

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×